Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rosa Nocturna metal-symphonic / Brno

„12.12. vydáme nový klip - Krkavci“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Mix: Sonidos
Mastering: Sonidos
Album art: Darkgrove custom graphics studio

Album
Za hradbami času

CD

8. 12. 2017

Třetí řadové album Za hradbami času, ctí dosavadní směřování kapely k melodickému symphonic-metalu. Přináší i nové prvky, a občas zabrousí i do jiných žánrů, především folk-metalu.
Vypráví příběhy z dávných dob, které jsou někdy nostalgické a jindy plné bojů. Najde se v nich láska i zrada, smrt a strach, a velká škála nálad a pocitů, dovedně vyjádřená mnoha nástroji i originálními zvukovými efekty. Uslyšíte balady i epické opusy, v nichž se fascinujícím způsobem prolínají například harfa, cimbál, kosa, kovadliny, čínské flétny, a vedle nich výborně zahrané klasické nástroje.
Hlavním ženským hlasem projektu se je zpěvačka Viktorie Surmová. Díky dalším osmnácti hostům jsou však písničky velmi různorodé a beze zbytku využívají charakter a barvu hlasů všech jedenácti zpěváků.
Za hradbami času je alegorií města, v němž se setkávají postavy s neobvyklými osudy. Texty se odkazují k dobám, které již upadly v zapomnění, a čas hraje roli městských hradeb, které staré příběhy oddělují od nás, žijících.

01
02
Krkavci 4:19
03
Síla vítězství 4:52
04
O lásce, o válce a o krvi 5:32
05
Alegorie smrti 4:25
06
Možná teď naposled 5:07
07
Bratříčku 4:51
08
Intermissum 5:02
09
Prach králů 4:50
10
Hlas uvnitř 3:10
11
Dimitto tibi 3:47