Roman Horký - Úvod | Bandzone.cz

Roman Horký folk-rock / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Na trati - ochutnávka
  Nezařazeno
 • Anděl - ochutnávka
  Nezařazeno
 • Věže Petrova - ochutnávka
  Nezařazeno
 • Menuet L.P. 1987
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hymna pro Lodenicu

Nahrál jsem s Pozdním sběrem - tak se koukněte, jak je tam skvěle. Budeme tam 29.srpna, tak se nám líbil nápad napsat jim písničku a myslím, že se povedla...

Tady video ...

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

fujča Nymburk

13.3.2014 jsme se s mužem zúčastnili vašeho koncertu,jelikož jsem dostala od dcery k narozkám a bylo víc jak úžasné a velice příjemné.

Bez profilu

monika

POZDNÍ SBĚR JSEM SI ZAKOUPILA A JE TO DOCELA BAŠTA PRO UŠI AKORÁT SE NEDOSTANU NA KONCERTY KTERÉ SE KONAJÍ TŘEBÁ DÁLE OD CENTRA BRNA,NEBYL BY K DISPOZICI TREBA MINIAUTOBUS? TREBA I PRO VOZÍČKÁŘE BERLIČKÁŘE APOD. DÍKY MOŇA

Bez profilu

Jeff

Zaskočte na stránky Pozdního sběru. Je tam toho podstatně víc, i když ze společné desky jsou tam jenom stejné skladby co tady.
Cédéčko Na trati je hodně podařená věc.

Zobrazit všechny názory