Robotanická zahrada - O kapele | Bandzone.cz

Robotanická zahrada alternative-Lo-Fi / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Stonerrott (Demo)
  Nezařazeno
 • Klobouk ve křoví (Cover W+V+J)(Demo)
  Nezařazeno
 • Pilulky (Demo)
  Nezařazeno
 • Františkova narozeninová (Demo)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Obývákový analogově-digitální one-man band jako terapie proti těžkým časům. Za pochodu se učím nahrávat, míchat a vlastně i hrát. Nic pro akademické hudebníky a audiofily.

Bio a historie

Milovník hudby časem sám zatouží nějaké noty poskládat k sobě. Někdo dřív, někdo později. Někdo střemhlav, někdo se dlouho odhodlává. Někdo se své vizi cele obětuje, někdo odtrhuje volné okamžiky.

Mně to trvalo dlouho, dlouho jsem se odhodlával. Po kouskách se pídím k výsledku. Mými souputníky jsou laciná obstarožní kopie kytary se špatně padnoucími strunami a multiefektem, polofunkční MIDI kontroler, historická LE verze DAW softwaru, pár free VST pluginů, low cost dynamický mikrofon a neodbytný tinnitus. I tak je to dobrodružná cesta.

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.