Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rise of Cthulhu metal-symphonic / Hustopeče

„Prepare for the attack, earthlings...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Fhtagn! (LQ-live) 218 ×
  • 2012 (LQ-live) 287 ×
  • Dead Pharaoh Rises (LQ-live) 702 ×
  • Nicotine Prophecy (LQ-live) 277 ×
  • Curse (LQ-live) 354 ×

Novinky

Yuggothský občasník #8

Vážení pozemšťané,


jsme si vědomi toho, že se nám tu za poslední rok příliš mnoho věcí neudálo, a přijde mi nefér nechat vás tápat v temnotách. Důvodem, proč se tu nic neděje, je to, že situace teď pro nás není ani lehká, ani dvakrát příznivá. Podrobnosti vizte prosím níže.

Nejprve bych chtěl jménem celé skupiny a všech jejích členů poděkovat každému jednomu z vás za neutuchající podporu; bez vás by to s námi nikam dál nešlo. Dokud vás baví s námi pařit, nás bude bavit pro vás hrát. Díky za celý rok 2013 a za vaši podporu v něm!

Teď naše (vaše) planeta vstoupila ve svém cyklu do roku 2014 a blíží se oficiální 5. narozeniny naší existence (jen pár lidí si možná vzpomene, že náš jakýs takýs proto-začátek se sice datuje už do roku 2008 na podzim, ale to jsme ještě byli jenom tři metloši beze jména). Co to pro Rise of Cthulhu znamená, to se ještě ukáže. Každopádně nám, prosíme, stále přejte štěstí. Rok 2013 byl (alespoň pro mě) docela bolestným rokem, který zažil vzestup a pád velmi příjemně vypadajícího podniku Káčko v Hustopečích. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Alešovi za to, že nás tam pozval hned několikrát, a vyjádřit svou nejhlubší lítost nad zmizením tak skvěle se vyvíjejícího místa. Zrušením M-klubu v onom městě, zdá se mi, kultura, na niž jsme byli zvyklí, v křečích zahynula a nevím, zda se ještě někdo odváží doběhnout s první pomocí a situaci napravit. Takovémuto záměru ale žehnám a doufám v jeho úspěch.

Co se týče naší kapely, během předešlého roku nás již nadobro opustil basista Milan, kterého budeme postrádat a kterému tímto děkuji za všechny chvíle, které s námi sdílel. Nebojte se, ještě je naživu, jenom už s námi nehraje :o) Pointa je v tom, že místo baskytaristy je u nás opět volné. V životech některých z nás však nastaly další změny, které začínají nepříznivě na kapelu tlačit, a výsledkem si zatím nemůžeme být jisti. To je důvod, proč jsme o sobě tak dlouho nedávali vědět. S jistotou zatím mohu potvrdit jen to, že námi zmiňované blíže nespecifikované události, které se za jistým cílem daly do pohybu, se stále hýbou, a tak pro vás máme alespoň jednu pozitivní zprávu: ještě pořád existujeme a je pořád se na co z naší strany těšit :o)

Omlouvám se všem, kteří neradi čtou dlouhé zprávy, ale cítím, že tohoto opusu bylo potřeba. Ještě jednou vám za všechny členy Rise of Cthulhu děkuji za podporu a pomoc a přeji vám úspěšný rok 2014, snad se zase někdy brzy shledáme!

-Aether


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Get Away

Zdravíme Rise of Cthulhu, novinky jsou zde: Od pátku 13.2. bude náš videoklip zařazen do pořadu Czech paráda na TV Rebel. V tomto pořadu bude videoklip 4 týdny (pokud nevypadne), pořad Czech paráda se vysílá vždy v pátek a neděli ve 21:00. Podpořte nás svým hlasem i Vy!!

kackohustopece

Čaute. Předběžně,pokud se něco totálně nepodělá budu pořádat 23.února koncert na Káčku v Hustopečích. Ozvěte se a třeba se domluvíme. Nebo bývám na Káčku každý den odpoledne až do zavíračky... Mějte se a budu se těšit na naši případnou spolupráci. Skumák

Zobrazit všechny názory »