Rhiwen - Úvod | Bandzone.cz

Rhiwen rock-indie / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Left Behind
  Nezařazeno
 • Tales from Battlefield
  Nezařazeno
 • Golden Way
  Nezařazeno
 • Narsilion (live Bunkr)
  Nezařazeno
 • Bloodlust (DEMO 2011)
  Nezařazeno
 • Tired of it all (DEMO 2011)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Jarní update

Děkujeme všem, co se na nás přišli někdy během posledních měsíců podívat, zejména těm co přišli opakovaně, příležitostí bylo netradičně celkem dost. Také děkujeme za vaše hlasy v Emergenze, kde jsme nakonec skončili v prvním kole 3. z 8, v semifinále pak 6. z 8 zúčastněných, což neni úplně špatný.

Naše nedávno oznámené nahrávací ambice budeme muset kvůli nejrůznějším pracovním záležitostem ještě na chvíli odložit, ale doufáme že se k tomu dostaneme co nejdřív. Na jaro to už moc nevypadá, tak snad léto.

A lahůdka nakonec. Po objektivním zhodnocení kvality našeho vokálního projevu, jak ze strany naší, tak ze strany některých individuí z publika, jsme došli k závěru, že by to přeci jen šlo i malinko líp :). Proto se začneme brzo poohlížet po někom, kdo by aktuální skřehot mohl povýšit na zpěv.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

NAŠE STUDIO dlouhodobé ukončení činnosti.

Ahoj kapelo,
NAŠE STUDIO bude za nedlouho slavit svoje třetí narozeniny a proto nastal čas se posunout o kus dál. Za ty tři roky moje služby využilo téměř tři desítky kapel a jsem rád, že některé se i opakovaně vrací :). Nově se můžeme těšit na fungl novou zvukovou kartou MR816CSX, Novou výpočetní techniku firmy Apple a také nejnovější software Cubase 6. Věřím, že mi to pomůže vytvářet opět o něco kvalitnější nahrávky :) Největší překvapení je, že ceny zůstávají stále stejné !!!:) NAŠE STUDIO TOTIŽ PODPORUJE ZAČÍNAJÍCÍ KAPELY :)

Narayan

Zdar, určitě, koncertů není nikdy dost :) takže kdybyste něco dávali dohromady dejte vědět...no a když vy pozvete nás, my pak někdy pozvem zas vás, a všichni budem spokojený :)

Zobrazit všechny názory