Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rhiwen rock-indie / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Left Behind 550 ×
  • Tales from Battlefield 359 ×
  • Golden Way 296 ×
  • Narsilion (live Bunkr) 287 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bloodlust (DEMO 2011) 180 ×
  • Tired of it all (DEMO 2011) 189 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Jarní update

Děkujeme všem, co se na nás přišli někdy během posledních měsíců podívat, zejména těm co přišli opakovaně, příležitostí bylo netradičně celkem dost. Také děkujeme za vaše hlasy v Emergenze, kde jsme nakonec skončili v prvním kole 3. z 8, v semifinále pak 6. z 8 zúčastněných, což neni úplně špatný.

Naše nedávno oznámené nahrávací ambice budeme muset kvůli nejrůznějším pracovním záležitostem ještě na chvíli odložit, ale doufáme že se k tomu dostaneme co nejdřív. Na jaro to už moc nevypadá, tak snad léto.

A lahůdka nakonec. Po objektivním zhodnocení kvality našeho vokálního projevu, jak ze strany naší, tak ze strany některých individuí z publika, jsme došli k závěru, že by to přeci jen šlo i malinko líp :). Proto se začneme brzo poohlížet po někom, kdo by aktuální skřehot mohl povýšit na zpěv.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

NAŠE STUDIO dlouhodobé ukončení činnosti.

Ahoj kapelo,
NAŠE STUDIO bude za nedlouho slavit svoje třetí narozeniny a proto nastal čas se posunout o kus dál. Za ty tři roky moje služby využilo téměř tři desítky kapel a jsem rád, že některé se i opakovaně vrací :). Nově se můžeme těšit na fungl novou zvukovou kartou MR816CSX, Novou výpočetní techniku firmy Apple a také nejnovější software Cubase 6. Věřím, že mi to pomůže vytvářet opět o něco kvalitnější nahrávky :) Největší překvapení je, že ceny zůstávají stále stejné !!!:) NAŠE STUDIO TOTIŽ PODPORUJE ZAČÍNAJÍCÍ KAPELY :)

Narayan

Zdar, určitě, koncertů není nikdy dost :) takže kdybyste něco dávali dohromady dejte vědět...no a když vy pozvete nás, my pak někdy pozvem zas vás, a všichni budem spokojený :)

Zobrazit všechny názory »