Republic of Two - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Republic of Two acoustic-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • All I Can Hear Is Gunshots
  Nezařazeno
 • The Fish & The Boy
  Nezařazeno
 • Home
  Nezařazeno
 • The Pillow
  Nezařazeno
 • Move
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Myšák

Když mám náladu pod psa, stačí si Vás poslechnout a je hned líp.
Ať to pořád takhle krásně hraje.

Afrika

Slyšel jsem vás na festivalu obou břehů, bez předchozí zkušenosti, a tak jsem získal další velkou zkušenost. Moc příjemné poslouchání. Bylo to jak dát si smetanovou zrmzlinu na konci horkého dne na pláži a přitom se koukat jak se rybáři vrací z moře.

Haganga

koncert na Lipně na Stezce v korunách stromů byl parádní :) Moc díky za skvělou atmosféru :)

ondrag

Album 4 skupiny eggnoise je nyní k sehnání na iTunes, kde navíc obsahuje bonusový track Anytime 8 (Remix od Republic of Two feat. Tonya Graves). Na remixu jsme ve skutečnosti s Jiřím a Mikolášem pracovali již před třemi lety na Yolk, ale to jsme ještě nevěděli, že je to remix té pravé verze Anytimeu 8. Díky, kluci!
https://itunes.apple.com/us/album/4…

SweetL

Tak jsem byla na koncertě v plzeňském Andělu..Byl to můj první koncert,k Vaší hudbě jsem se dostala poměrně nedávno přes kamaráda,který obdivoval skladby ze sóloalba Piano..Vaše hudba mě nadchla..A koncert sám o sobě byl pro mě hodně zajímavej zážitek..Blognu na svůj profil tady,abych to neplácala všechno sem:-)Každopádně díky za něco nového a neotřelého..

Wezeli Music Studio

Ahoj, pojdte vyzkouset novou plne vybavenou zkusebnu!


Nabízíme možnost zkoušení v odhlučněné a vybavené zkušebně (bicí, zpěvový aparát, mikrofony, basové kombo a kytarova komba) na Praze 8 dostupne od metra Ladvi. V budove zkusebny je WC. Příjemné prostřední - žádný sklep.Idealni velikost zkušebny pro cca 6 kapelniku. Vice info na
http://www.facebook.com/Wezelistudio


!!! NYNÍ zaváděcí cena 120Kc/h