Renewal - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Renewal death-metal / Luhačovice

„Děláme výměny...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30

Konec roku

Konec roku jsme oslavili 2-ma akcema. V Přerově super, Šuplík jsme sice chvilku hledali a nepomohla ani rada maníka, který už měl neco upito :-). No nakonec jsme to našli (jeli jsme kolem asi 5x) a akce se hodně povedla, za což dík Mnichům. Nějaké fotky na našem webu: http://renewal.webpark.cz/obrazky/suplik/index.htm

Druhá prosincová byla skoro doma a to v Malenovicích U Tetoura a myslím taky  hodně vypečená akcička. Zařádili jsme si pěkně, dokonce přijela rodinná inspekce. Díky Ivošovi a Draco Hypnalis. 

Tímto jsme vpluli do roku 2009, který je pro RENEWAL 15-tým rokem života. Je to neuvěřitelné, ale je to tak.


Info

Akce šuplík

Teď ke konci roku nás čekají 2 akce. 19.12.08 zahrajem v Přerově RC Šuplík na pozvání kapely Mnich a 27.12.08 v Malenovicích u Zlína. No ale teď se dívám, že jsem byl předběhnut aktivistou Šádesem - kua není to náš basák :-) Sorry woe error.

U Tetoura


Písničky

Rozhodl jsem se napsat něco o písničkách, které si můžete poslechnout v playlistu. První z nich je Fake (Faleš). Tahle věc byla vůbec první vlastní věc, kterou jsme dali dohromady na škole s Oldou Dočkalem který má dnes kapelu FEYE. Tehdy jsme měli kapelu Disaster (klasická školní kapela - my jsme chodily do společenské místnosti řezat do kytar, zatímco ostatní kluci naháněli po Boskovicích baby nebo se napájeli rezavou vodou. Myslím, že na to jak je stará, je pořád hratelná na akcích, kde ji většinou hrajem jako přídavek.

Disgrace (Zneuctění). Věc z naší druhé "krátcehrající" nahrávky. Jestli se nepletu tak je to vůbec nejdelší písnička, kterou jsme dali dohromady. Docela dlouhá předehra, která se postupně rozjíždí, osobně se mi líbí kopáky, které jsou to pravé koření. Tuhle nahrávku (...and full hands of blood.) jsme nahrávali ve dvou, tehdy už odcházející Helmin nahrál celkem bez nějakého zájmu bicí, já jsem nahrál kytary, basu a zpěv. Tehdy jsem si koupil videokazetu s jedním filmem, kde mě hodně zaujali různé zvuky, které jsme použili jako intra mezi písničky, kdo uhodne, o který film jde, napište do názorů. Co se týče textu, název napoví, že je to o holce, kterou zneuctí nějaký chlápek. Pak za pár let se náhodou potkají , on ji nepozná, ale ona jeho jo a tak si na něho počká a vrátí mu to - nožem tam dolů. Takový veselý textík ze života.

Confraternity (Bratrstvo), považuji ji za jednu z nejrychlejších věcí co hrajem. Žádné sraní, od začátku do plných - tak to mám rád. Text je o těch nahoře, kteří mají prachy a kupují si co chtějí a koho chtějí a jak tihle "mocní" parchanti drží pohromadě a navzájem se kryjí a myjí si ruce.Stačí otevřít noviny a přečíst si co všechno se u nás děje a jaké špinavosti všem těm pupkáčům procházejí. Když někdo ukradne čokoládu v obchodě, jsou ho schopní odsoudit, když se někde ztratí pár melounů - nic se neděje...a ta korupce :-(.

I Won´t Forget (Nezapomenu). Byl jeden chlápek, napadaly ho super skladby, nádherně ovládal kytaru, měl kapelu Death a umřel hodně hodně brzy. A tahle věc je věnovaná Chuckovi. Howg.

Dan


1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30