Jack Reem - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jack Reem hip hop-drum'n'bass / Náměšť nad Oslavou

„Je mi zima... Je tu někdo?“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • NCW - Seru 107 ×
  • muhehe 173 ×
  • bb1 91 ×
  • bb2 52 ×

Novinky

Seru

Upraveno:

Jedna z věcí z dílny Náměšťské NCW nahoře v playlistu. Nebo tady formou videa.

 

Youtube Video DroDKcBuOR0Youtube Video DroDKcBuOR0


O co jde?

Wo co gou? Se mě ptají. A já nikdy nevím, co jim mám odpovědět. Proto odpovídám stylem 'o nic, proto se nic neděje a všechno tak trvá'.

 

Desítky věcí se zasekly na možnostech záznamu, další desítky na možnostech autorů a zbytek na nemožnostech autorů. Po dlouhotrvající selekci a přehazování hromady hnoje (mrvy, chcete-li) jsem zjistil, že pořád o nic nejde.

 

Hmmm... A jak to jako pochopit? Jednoduše. Pořád se na něčem maká, hodně věcí je hotovejch, jen je nahrát. Mohla by to být otázka týdne. Ale proč, když o nic nejde?

 

Tě pic, takže tma. A Kiss to Build a Dream on.


Demo - snippet!!

Upraveno:

No dobře... To jsem trošku ulít. Jen vás zkouším.

 

Ano, správně! Není to snippet z aktuálního dema. Je to snippet z dema, který měla porodit NCW. Jenže to si ještě počkáte, páč se to všechno pohlo zase trošku jinam a demo už není aktuální. Tak jsem jen hodil do empétrojky moje nahraný party. Nahraný napoprvý, bez masteringu, holý jak dětská prdel. A ještě asi ze třetiny tracků. To jen kdyby náhodou. Jo a nahrával jsem to před rokem hehe. Až teď mi došlo, jaký je to zpoždění. Hehe. Huehahehe. Dost srandy.

 

Zároveň si dovolím upozornit, že společná věc s Bizzym se blíží do finishe. Bude to venku co nevidět. Tracků bude pár, ve strašným podání. Do klidu, Dávám víc, Přišel čas, Obyčejnej život, Závist a Zazobaní děvka. Plus lehký intro pro dokreslení atmosféry, kterou nebude mít rád nikdo ze zastánců EU, nového SSSR a kdo nemá na prdeli zuby. Jen tak pro ochranu.

 

A taky jsem nahodil pár beatů z tlam mých soukmenovců. Pod archivním označením bb1 a bb2.

 

Nefoť mě, pobudo!!