Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Real Eyes metal-grunge / Brno

„NOVÉ EP FINALLY 2016“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

REAL EYES:

 

Siky               vocal

StanleyH       guitar

Chicco           bass

Prochajda     drums

 

2000    QUALIFY

2001    OPEN

2008    ...ALL MY FAVOURITES


 

 

Nabízíme spolupráci všem klubům a kapelám.

Kontakt: real.eyes@outlook.com

Real Eyes na Facebooku zde

tel.: 737257179 Standa

Bio a historie


 O nás
     

 - Grungová skupina REAL EYES vzniká na počátku roku 1998 v Brně. Jedním ze zakládajících členů je bubeník Petr Procházka. V létě 2000 RE natáčí první demo CD QUALIFY. Podzim 2001 přivádí REAL EYES znovu do studia, kde vzniká druhé demo CD OPEN, které jako to první sklízí příznivé ohlasy hudebních magazínů i koncertního publika.

- V roce 2002 celkovou dravost kapely umocňuje nově příchozí sólový ...kytarista Standa Hraj, který završuje úsilí REAL EYES o dosažení moderního projevu a s Petrem Procházkou později vytváří nový sound REAL EYES. Kapela se rozhodla pro dotočení nových kytarových partů první poloviny písní na albu OPEN. Zvuk REAL EYES dostává hutnější a agresivnější základ. Skupina pravidelně koncertuje na Moravě i v Čechách a na podzim 2004 se dostavila do studia. Skladby však zůstaly nedokončeny.

- V roce 2005 kapela téměř zanikla. Nově vzniklý tandem Petr Procházka a Stanislav Hraj se ale s nastalou situací nechtěli smířit a začali pracovat na novém výrazu a i odklonu od kořenů Grunge. Na závěr roku přijali dva nové členy. REAL EYES tak od počátku roku 2006 fungují ve složení Petr ¨Prochajda¨ Procházka (bicí), Standa ¨Stanley¨ Hraj (kytara), Petr ¨Chicco¨ David (baskytara) a Pavel ¨Siky¨ Sikora (zpěv). Kapela se v této sestavě pustila do obnovy repertoáru a skládání nových písní.

- V dubnu 2008 REAL EYES křtí své třetí demo CD ...All My Favourites. Z alba jsou cítit nejenom očekávané vlivy grunge, ale i metal a hard core. Kapela mění svůj zvuk hluboce podladěnou kytarou a nejenom tím se posouvá stylově k tvrdším žánrům. Skladby z posledního alba mají u fanoušků úspěch a proto skupina pokračuje v novém směru. Kapela koncertuje v pravidelných intervalech především v Brně a stává se inventářem klubu Stará Pekárna.

- Nyní REAL EYES pracují na novém materiálu. Písně jsou ještě tvrdší a hutnější než kdykoli předtím.

REAL EYES:
Prochajda Bicí
StanleyH Kytary
Chicco Basa
Siky Zpěv


Diskografie:
2000 QUALIFY
2001 OPEN
2008 ...ALL MY FAVOURITES

Bývalí členové Real Eyes:
Ondřej Dostál
Štěpán Dokoupil (Kulturní Úderka)
Jiří Barney Zeman (Pitbull Diesel, Rattle Bucket, Onset)
Branislav Fojtlín (Applause).


Nabízíme spolupráci všem klubům a kapelám.

Kontakt:realeyes@chello.cz

 

http://www.jimmymarket.eu/