Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mrs. Revenge rock / Brno

„Akustické verze“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Nová cesta, nové naděje...

Upraveno:

Přátelé, kamarádi.
V těchto, pro mě nových časech, začínám opět pracovat na nových věcech a jsem pevně odhodlána se klidně i předřít, abych pro vás vypotila co možná to nejlepší.
Doufám, že mě podpoříte, bude to hodně práce a bude to hodně náročné, ale já vám slibuji, že se nevzdám, už kvůli vám, kteří mi věříte, držíte mě nad vodou, máte mě rádi a pomáháte mi.                                                                                                                              

Ráda bych do budoucna pro vás připravila i své první hudební album, pokud možno  i s nějakými možná "making of", uvidíme, jak to půjde a co se bude dát dělat.
Ráda bych tímto oslovila všechny, kdo mají co dočinění s muzikou, jejím spracováním a natáčením a také chuť mi pomoci, aby se mi ozvali na  email : RicardaHanerLowery@seznam.cz.
Pokud by byla ta možnost a zašlo by to trošku dále, což bych si moc, moc přála, ráda bych vás pak některé oslovila na natáčení videoklipů, pokud by byl zájem i z vaší strany.  A pokud ne, stejně s vámi, některými počítám... :D 
Držte mi prsty a přejte mi sílu, mám toho teď opravdu hodně, hodně před sebou a je to pro mě velice namáhavé. Věřím ale, že nakonec zvítězím, vaše podpora, jak jsem se už nesčetněkrát přesvědčila, dokáže zázraky a já jsem za ni, za vás, moc a moc vděčná.
Děkuji Vám... !!! :) Vaše Ricki