Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rapete rock-rap / Králův Dvůr

„Motherfuck'n Roll“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kytara a zpěv:              Jirka Archman

Klávesy a zpěv:            Honza Archman

Bassa zpěv:                  Lukáš Drška

Rap a řev:                      Tommy Hatch

Bicí a už sakra nic:       Sopráno

Vše okolo:                      Kamil Milka Knoll

Rapete.band@gmail.com

tel: 720 353 325

Bio a historie

   Kapela Rapete vznikla v Zahořanském baru Pásovec, který má pod palcem Jirzy. Sopráno si k Jirkovi chodil vylejvat hlavu. Kdy to přesně bylo, to je vzhledem ke stavům z podávaných tekutin neznámo. (cca koncem 2016)

    V každém případě po koncertech různých kapel v Pásovci se Jirka se Sopránem domluvili na nějaké srandě. Tedy že seženou bicí a bude se občas pro radost zkoušet. K tomu Jirka přizval synovce Honzu, který hraje na klávesy. Po pár sešlostech, mraky vypitých piv a truchu vyprodukované hudby kluci dospěli k názoru, že už to asi nebude úplně sranda a že by se mohla vytvořit plnohodnotná kapela.

    Zásadní problém byla basová kytara. Ani né tak nástroj samotný, jako týpkééé, který by jí vládnul. Tak začal celkem dlouhý boj o sehnání toho pravého. :-D

    Také nás mezi tím navštívil saxofón, ale to si úplně nesedlo. A tak koncem roku 2016 kluci oslovili Čoba. Čob sice ze začátku dělal trochu ženu, jako že neví atd... . Nakonec se ho podařilo ukecat. Kapela zásadně změnila ksicht, hudba nás začala velmi bavit a myslím, že Čob nakonec nelitoval.

   Sehrálo se pár věcí a dalším scházejícím článkem do kapely byl pochopitelně zpěvák. Po dlouhém přemýšlení kluci oslovili v březnu 2017 Toma, který je místním známý jako          MC Tom Hatch. Tom okořenil kapelu především svým rapem, který dlouho produkuje pod názvem BK City a velmi kladně zapůsobil i po stránce občasného řevu. Bylo velké překvapení, jak se k tomu postavil a všichni měli jasno v tom, že osazení kapely je kompletní. Tom je velký showman a celkově si kluci sedli nejen po hudební, ale především po lidské stránce.

    Uvidíme co bude dál.