Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Punix 96 punk-rock / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • V Tranzu (Live Acoustic) 86 ×
  • Blondie (LIVE U Lažanských) 287 ×
  • Kino- Singl KINO (2014) 489 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Blondie- Since 2012 (2013) 1 895 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Sedmnáct- Since 2012 (2013) 1 156 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Ze dne na dno (LIVE U Lažanských) 220 ×
  • Sympatická- Since 2012 (2013) 799 ×
  • Chci ti říct- Since 2012 (2013) 813 ×
  • Co Teď?- Since 2012 (2013) 685 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové:  

                 Daniel Válek - kytara + vokály

                 Mario Kolínský - bicí

                 Michal Citterberg - kytara + back vokály 

                 Martin Mošnička - basa + back vokály

Bývalí členové:

Jan "Johnny" Jelen - basa

Pavel "Pawlie" Čejka - kytara / zpěv (2 roky)

Inspiraci hledáme v Yellowcard, Rise Against, blink-182, All time Low, Green Day a Sum 41.

Bio a historie

Naše Story

Čau! Jsme pražská pop-punková/punk-rocková kapela plná energie a chuti k hudbě! Hrajeme od konce roku 2012. Původní složení, v té době ještě projektu, Punix 96 bylo Pavel Čejka (basa), Daniel Válek (kytara) a Kačka Apolínová (bicí). Jelikož Kačka přestala mít čas na kapelu, po vzájemné dohodě odešla z kapely po prvním koncertu v tehdejším Matrixu. Za pár dnů přivedl Pája Maria. Ano, toho kluka ušatýho, toho největšího "pankáče" z nás všech. Až po několika týdnech jsme zjistili, že se Mario začal na bicí učit pořádně kvuli nám. A tak to šlo asi půl roku. Pavla přestala bavit basa, jelikož se chtěl vrátit zpět ke své milované kytaře. A tak nastal čas hledat basáka. Nejdřív to byl Honza Hyblbauer, ale z nedostatku levoruké baskytary se to nějak odporoučelo do zapomenutých krajin (we still love you Honzí). Pak přišel Honza "Johnny" Jelen, basák, s kterým nám to vydrželo hrát opravdu nejdéle. S tímhle Markem Hoppusem v teenagerském provedení se nám podařilo nahrát první singl Blondie a vyhrát LadronkaFest 2013. Po nahrávání singlu odešel po vzájemné dohodě, jelikož ho to táhlo k bicím v bratrské kapele Animo 24. Poté se ke kapele připojil Šimon "Sajmon" Loffelman s kterým jsme nahráli basovou a vokální část do písničky 17. Momentálně s námi hraje na baskytaru už půl roku Martin Mošnička. Na začátku školního roku jsme se rozloučili s Pawliem a začali novou éru s novým kytaristou Michalem Citterbergem.

Kapela již nehraje, pouze se schází u piva. :) Cíťa dělá technika kapele Jelen, Pavel hraje v kapele Brixtn, Martin ve Wose, Daniel hraje v The Hills, kde zároveň Mario plní funkci manažera. 

Díky, bylo to s Váma super!