Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mayham & Eggs rock-alternative / Brno

„17. 8. 2019 festival Život je, Brodek u Přerova“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Blind Luck (2019) 245 ×
  • Too Small to Matter (2018) 565 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Hog (2018) 573 ×
  • Visitor (single 2018) 765 ×

Novinky

Jaro 2019: Mayham & Eggs čeká první velká open-air akce

Sezónu jsme letos odstartovali až začátkem dubna dvěma koncerty - v Brně, v legendárním jazz baru U kouřícího králíka, a ve Zlíně za podpory skvělé zlínské mladé kapely Avarom Dnabseulb. Děkujeme klukům za legendární rockový nářez a fanouškům za skvělou atmosféru plného klubu!

Proč letos koncertujeme až od dubna? V zimě se nám nechce, přece! Ne, to je kec, ale začátek roku se nesl ve znamení příprav na studiové nahrávání, které jsme absolvovali také v dubnu - pomalu dokončujeme materiály na album a letos na podzim se můžete těšit na náš debutový release!

Kromě již tradičního koncertu na vždy báječné a letos obzvláště povedené Creativity Night v kavárně Trojka v Brně 1. května nás ještě v blízké době čeká koncert na open air handicap festivalu Jeden den v Otrokovicích, a to 8. června, a hned další víkend...

...náš první koncert na velké open-air akci - Mendelu Festu - hudebním festivalu při příležitosti oslav 100 let Mendelovy univerzity. A line-up je skutečně hvězdný - kromě nás totiž zahrají Zrní, Voxel a Aneta Langerová. No, těšíme se a upřímně se i trochu bojíme - vystoupení po boku takhle oblíbených a zkušených muzikantů není jen tak. Slibujeme ale, že na pódiu necháme několik duší!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »