Public Mama - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Public Mama rock-alternative / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Siestorro 103 ×
  • V.D.U 115 ×
  • Sniper 96 ×

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 275
Poslechnuto skladeb
318
Profil registrován
11.1.2007

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

Protože náš Metlička odjíždí šířit lásku do zaslíbené země Kanady, vyhlašujeme konkurz na prázdné místo v rytmické sekci. Takže bubeníčci i bubenice, OZVĚTE SE NÁM!!!

Public Mama je kapela, ktera se pohybuje v okruhu punk-rocku a alternativniho rocku. Kapela je celkem nova. Zrodila se totiz z kapely Fat Black Mama.

Slozeni:

  • Martin Šust, "Drátař". Kytara
  • Jindřich Kubelík, "Koubel" (alias "MakroBio"). Baskytara.
  • Vojtěch Špičák, "Metlička". Bicí.
  • Dominik, "Domči". Zpěv.

vice na: http://publicmama.cz

nebo na: http://myspace.com/publicmama 

Bio a historie

Historie skupiny Public Mama je úzce spjata se seskupením Fat Black Mama, proto začněme u FBM.. Hudební seskupení Fat Black Mama vzniklo v roce 2004 v Praze v sestavě Maňák, Drátař, Koubel a náš benjamínek Metlička. Tomu předcházelo několik amatérských vystoupení pro okruh přátel, předvším na statku v Borovinách u Pelhřimova, kde byly obecenstvu předkládány převážně převzaté skladby rockového žánru. S občasně se měnícím obsazením probíhala vystoupení pod názvy "Prdel", "Fidelův Chlupatý Knedlík" a "Spitting Elephant". S rozšířením repertoáru vlastních skladeb, ustáleným obsazením a vlastní zkušebnou pak vzniká FBM. Kapela se pomalu rozkoukává na pražské zatím jen hospodské scéně. První koncert na Slamníku sklízí motivující úspěch. Repertoár se pomalu rozrůstá a následují další koncerty... Začátkem roku 2006 se kapela rozmýšlí nad budoucnoustí a výsledkem je odchod frontmana Jana Maňáka. Zanedlouho jeho pozici za mikrofónem zaujímá Dominik (Hu). Kytaru ovšem nechavá ležet doma, neboť kapela se chce ubírat cestou jen jedné kytary.. (konečně není překytarováno). Tím také začíná etapa Public Mama..