Projekt Parabelum - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Projekt Parabelum metalcore-rock / Praha

„Deska Junktown, Krucipüskturné 8.12 křest RockCafe“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44

Nové album Projekt Parabelum JUNKTOWN + trika a šňůra s Krucipüsk !

Ani nevim, jak bych začal... asi od začátku :-)

Po osmi letech práce a konzumace různých legálních i pololegálních derivátů máme tu čest Vám představit třetí řadové album s příznačným názvem Junktown. Temný příběh vznětového motoru na dvě doby je podrobně vylíčen ve 12 kapitolách a 3 intermezzech, zatímco za okny Vaultu se prohánějí potulné tlupy přeživších jedinců a komunit jako následek smrtícího dopadu nákazy viru typu Brainshitmoneygo1. Zárověn s tímto jsme pro Vás připravili i neteplákovou soupravu triček s eponymním názvem našeho alba a to v universálním provedením she-male ( rozuměj pánské i dámské )!
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kdož se jakoukoliv - většinou zásadní měrou podíleli ať na přípravě, nebo na finální realizaci. Asi by nebylo na místě zmiňovat jmenný seznam, stejně bychom nedědomky na někoho zapomněli, každopádně Vám všem patří velké díky jakož i početným návštěvníkům koncertů i domácích playerů tracků naší virové nákazy :-)

Další zásadním zářezem je společné turné s kultovní formací Krucipüsk, co složena je ze samých výtečníků, jež s laskavostí jim vlastní nás přiřadili k podzimní lolapalooze Sine amore nihil, abychom svobodně mohli volat JunkTown ! :-)

Vážně, vážíme si Vás, jste skvělí, super a naše kvadromechanická srdce bijí radostně hlavně proto, že pro Vás všechny můžeme toto dělat :-)


Nové album JUNKTOWN turné s Krucipüsk

Hokka hey !

Čas se naklonil a my máme pro Vás velké novinky a zprávy z hlavní paluby ponorného člunu Projekt Parabelum !

1. Počátkem listopadu vychází naše nové, v pořadí třetí řadové album s příznačným názvem JUNKTOWN !!!

2. K tomuto zbrusu novému albu od 9.11 jedeme velké koncertní turné, na jehož 12 zastaveních nám bude ctí vystoupit po boku legendární slovutné formace KRUCIPÜSK, kteréžto tímto za skvělou příležitost upřímně a z hloubi našich mechanických srdíček děkujeme !!!

Toť zatím vše, milí a drazí - see you later !:-)


1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44