Project with Eyelids - O kapele | Bandzone.cz

Project with Eyelids alternative-garage / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The fools on the hill
    Psychedelic garage
  • VOKATIV
    Psychedelic garage

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Zpěv, Bicí
Nástrojové obsazení: Citera, Harfa, Cajon, Viola, Varhany

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Důležitou personou v rámci tohoto spolku je zástupce a hlavní kontakt kapely Zdeněk Nátlap , který své mládí prožil se svou matkou v Seatlu a ve svých 28-ti letech se vrátl zpět do České republiky , kde se rád obklopuje hudebníky a tvoří produkce pro různé druhy a společenství. Možnost s daným člověkem komunikovat i v českém jazyce , který ho jeho matka naučila téměř nepoznatelně od rodilého mluvčího. V případě Vaší slabé češtiny je možné komunikovat anglicky, španělsky a finsky.

Respekt a lehké ovlivnění všech kapel , které do zmíněné rodiny rokenrolu patří , jest určitě někde možný , ale to hlavní ovlivnění je ve způsobu. Oblíbené kapely Bachman-Turner Overdrive, Black Sabbat, AC/DC, Blue Effect, JImi Hendrix, Deep Purple, The Kinks, Jafferson Airplane, Pixies, The Hives, The Srokes atd.  

Nezávislá produkce Vokativ: výroba vlastních klipů, nahrávání vlasní muziky, výroba filmů a celková odproštěnost a nezávislost. Nízkonákladové materiály.

                                                                                                          

Bio a historie

2013

Písně spíše pochmurné

(DEMO) omezený náklad 50 ks

2015

Lokomotiva GT 4900

(oficiální CD) publikování 9/2014