Joo souhlasim scita-pl je to jak drbaný teda chápu že v rámci tempa to mělo asi nějakej smysl..ale nevim...drbou se ti i beaty na čem to tvořííš? nějakej acidilizer ambleton cubase?
Joo souhlasim scita-pl je to jak drbaný teda chápu že v rámci tempa to mělo asi nějakej smysl..ale nevim...drbou se ti i beaty na čem to tvořííš? nějakej acidilizer ambleton cubase?
je to celkem pekny lidi se mi tam ta kytara akorat ty prazdny mezery jak je to nakopceny za sebou se mi moc nelibi ale to je mozna schvalne ;)