Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Přítel Belial black-metal / Kopřivnice

„RITUAL...nahlédnutí do temnot mysli člověka...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

...NA KAŽDÉHO ČEKÁ DÍRA V ZEMI TEMNÁ......

 ....VŠE PRO NAŠE FANS,celé naše cd již kompletně k poslechu,kdyby někdo toužil po CD ,není problém vyrobím,donesu,pošlu či pošlu po proudu...zdraví vás PŘÍTEL BELIAL  a new CD "DOTEKY KRVE" !!!!!!!


NOVÉ CD

Konečně.za několik východů slunce vyhřeznou naše střeva a z páteří si uděláme mašličky kolem krku.nahráno.CD pojmenované DOTEKY KRVE je již téměř hotové a tak zde na těhle stránkách jsem jeden šleh dal k poslechu vám poctivým posluchačům a snad se strhne vlna kritiky a chuti poslechnout zbytek našeho nového počinu počínaje pekelnou skladbou PRACH POPEL přes zemi drtící DOTEKY KRVE do nepředvídatelných vod TEMNÝCH SNŮ aby se naše opilá těla prošla po církevní půdě se svatým jehž se boha nebál a pěl píseň SVATÝ která na závěr všeho lidského utrpení a dokonání pomsty matky země pozvedla číše a sekery v ůderné SLAVONIA ...příjemný poslech a snad se uvidíme někde na letních fesťácích ať můžem společně nahrnout do kabiny nějaký ten alkohol...HELL!!!