Princip Násilné Smrti - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Princip Násilné Smrti violence-thrash / Vyškov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 02 Totalitní Doba-live 2009 461 ×
  • 03 Na Pracáku-live 2009 216 ×
  • 04 Smrt-live 2009 131 ×
  • 05 Snídaně-live 2009 82 ×
  • 06 Kapavka (cover E!E)-live 2009 113 ×
  • 07 Zelený Tulipán (cover Punkreas)-live 2009 96 ×
  • 08 Krví posedlí (Instrumental)-live 2009 54 ×
  • 09 Jen tak z Prdele (Bonus)-live 2009 52 ×
  • 10 Vodňa (Bonus)-live 2009 34 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream, Steel kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

                  Thrash-Death-Fekál-Necro-Gore-Grind-Stoner-HC-Punk ´n´ Oi!

 

!Zásadně odmítáme hrát na akcích podporujících jakékoliv politicky orientované hnutí či stranu!

 

 

 

 

 

Sestava 2012-podzim 2013:

Domin: Kytara, řev

Nazi: Basovka

Paul: Kytara

Mike: Bicí

 

 

 

Princip Násilné Smrti (2009-2011):

 

Sestava 2010-2011:

Domin: Kytara, zpěv

Paul: Kytara

Kůža: Baskytara

Kubas: Bicí

 

Hosté: Suchoš(bubínek), Adámek(triangel), Mamutex(zpěv).

 

Sestava 2009-2010:

Šóbl: Zpěv

Domin: Kytara, zpěv

Paul: Kytara

Dejv: Bicí

 

Původní sestava (do listopadu 2009):

Šóbl: Zpěv

Domin: Kytara

Havran: Baskytara

Dejv: Bicí

 

 

Bio a historie

Legendární Thrash Punková skupina z okolí Vyškova, po jejímž poslechu se zakládaly terapeutické skupiny a jejihž fanoušci byly léčeni v psychiatrických a proti alkoholních léčebnách.

Duben a květen 2009: První zkouška skupiny ještě pod názvem ODS (ochlasti demokratického státu). Zkoušeli jsme ve složení: Domin (kytara a zpěv), Havran (baskytara) a Dejv (bicí), ovšem tohle složení nevyhovovalo ani jednomu ze členů a tak přichází.....

...Červen 2009: A s ním i novej název "Princip Násilné Smrti" a zpěvák Šóbl, kterej se velice rychle naučil většinu písniček(protože ty texty byly jeho :-D)

Letní Prázdniny 2009: 11.7.2009 Jsme konečně odehrály svůj první koncert v Račicích na nějakejch narozkách. Byl to zároveň poslední koncert v téhle obci, protože jsme se všichni schodli na tom, že Havranovi kamarádi (nějací fašounci) asi nebudou ta nejlepší cílová skupina a že kdyby si někdo z nich pořádně poslechl naše texty, tak můžem dostat pěkně za uši :D. Po téhle akci od nás dočasně odchází Šóbl z důvodu pracovního vytížení.

Nezbylo nám než následující koncerty (Kildafest-Hlubočany a Vyschlé kópák-Nové Hvězdlice) odehrát v původním složení. Po těchto akcích jsme se přece jenom dostali do širšího podvědomí punkovích fans, což nás velmi potěšilo.

Září2009: Vrací se k nám Šóbl a skupina si dává 2 měsíce pauzu v koncertování, aby jsme mohly pořádně zkoušet a vypustit mezi známé naše demo z KildaFestu (LiveFuck Off).

Listopad2009: Hrajeme v Brně v klubu Boro se skupinama Vzhůru Nohama, Aggressive Tyrants, Profesor Lefebvre a Top Sekret. Tenhle koncert se moc nevydařil, mělo to 2 důvody: Za 1. hráli jsme úplně poslední (kolem 2ráno) a za 2. Dejv se strašně zhulil a ožral, takže byl absolutně mimo rytmus :D. Po téhle akci od nás po vzájemných neschodách odchází basák Havran (chtěl hrát metal) a vypadá to, že skupina končí......

.....ale nezkončili jsme, i když si Havran myslel, že bez něho na to nemáme!

Prosinec2009: Přichází druhej kytarista Pavel a trianglista Adam. Pouštíme se do hledání basáka. Nějaký nabídky jsou, tak doufáme že to vyjde......

Leden2010: Po koncertě v Brně v hospodě U babičky jsme se rozhodli hrát bez basáka a skusit to se dvěma kytarama.

Jo a novinkou je, že máme manažerku. Tuto úlohu jsme svěřily naší kámošce Is, protože Domina už nebavilo pořád domlouvat nějaký koncerty a tak se rozhodl zbavit se této odpovědnosti a rád ji předal někomu jinému :D

No a koncertujem jak blázni. Namátkou... Mandragora, Boříčí, Barbar Fest, B29 Vyškov, Hlubočany, Pístovice...

Podzim 2010: Odchází od nás bubeník Dave a to na trvalo, zároveň se rozhodl nás opustit i zpěvák Šóbl, takže zpěvu se ujal Domin. Na Daveovo místo přichází mladej talentovanej bubeník Kubas kterej je zároveň mladším bráchem Domina :D No a basovky se ujal pukáč z bohdalic Kůža.

Zima2011: Bohužel od nás odešel jedinej člověk, co fakt uměl na něco hrát. Byl to kytarista Pavel, kterej se rozhodl prosadit se v jiným žánru. Taky jsme museli vykopnout manažerku (bez jejího vědomí), začala to všecko brát až moc vážně. V tomto období kapela nemá zkušebnu a tak stagnuje.

Léto 2011: Definitivní ukončení činnosti kapely. Domin zakládá se svím kamošem Náckem novou bandu Scheiße Katze.

Podzim 2012: Znovuzrození na dva koncíky. Jeden ve Vyškově a druhej v Brně. Samozřejmě v úplně nové sestavě. Z původní zůstávají jenom Domin a Paul.

Leden 2013: Tož jsme se rozhodli to táhnou dál bez Paula, kterej se už v tvrdé muzice nehodlá angažovat. Na záskok přichází kytarysta Křemílek ze skupiny Čertovi Květy.

Léto 2013: Menší pauza ve které se rekreujem a kalíme. Odchází basák Nazi a Domin místo kytary bere do ruky basovku. Od podzimu jedeme zase na plný koule!

Zima 2013: Konec Principu...