Příliš utažené kravaty - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Příliš utažené kravaty indie-post rock / Čáslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

...

 

stejská se nám

po starejch časech

 

 

 


Jak to teda je s těma kravatama?

Takže situace je taková, že už skoro půl roku nehrajeme, naposled v Praze v Big Lebowskim, ale to bylo spíš takový radoby hraní. Důvod byl prostě takový, že nikdo neměl moc čas, ale hlavně, seklo se to na těch slibovanejch novejch demáčích, který David za ten rok ještě nesestříhal, ten vůl jeden. David: "Nesestříhal jsem to, protože mi to přijde nudný. Musíme to nahrát buď celý znovu a hodně jinak, nebo to vyhodíme a začneme s něčím absolutně novým."

Tak co bude tedy dál?

Se smutkem v kapse vám oznamujeme, že se Jeník, náš playboy, kytarista a největší blič a objímač záchodovejch mís se staženejma kalhotama na světě, za pár měsíců stěhuje do Karviné. Ztrácíme tedy jednoho z nejtalentovanějších vožralů na světě a stějně tak velice zručného kytaristu. Představa, že by dojížděl na koncerty a zkoušky přes půl republiky je s naší "flexibilitou" fantastická (ale od slova fantasy). Možná až uděláme ňákou hudbu, ňáký prachy a ňáký modelky za naše manželky, tak by to bylo snad i ŠLO!

Ale teď jedna důležitá otázka, která zde ještě nepadla ... Tak co bude tedy dál?

No, tak všichni maj velký plány (feat. velkou hubu), ale chuť, náladu a čas nikdo. Ale pevně věříme, že to je jen přechodné období, které je služkou budoucnosti.

 

...

...

...

 

Po několika tisícech letech našli při archeologickým průzkumu fragmenty jakési kapely. Bylo TAM napsáno:

"Příliš utažený kravaty se vrátí!" (... kdo nepařil Civilizaci, nepochopí)

Do té doby nezapomeňte zapomenout na to, že ňáka hudba kravat vůbec kdy existovala. Vše co dodnes (na)hrály je blbost. BLBost. blbOST. blboooost ...

 

/NEVADA DESERT.CABRIOLET.INTERSTATE/ PLAYLIST

Day&Age, Oracular Spectacular, Battle for the sun


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20