Prázdné lahve - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Prázdné lahve pop-rock / Rokycany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jestli
  11 let spolu
 • Brambor kmín
  11 let spolu
 • Rokycanské nádraží
  11 let spolu
 • Berounka
  11 let spolu
 • Jive Medley
  11 let spolu
 • Vrby
  11 let spolu
 • Lost Generation
  11 let spolu
 • Brdy
  11 let spolu
 • Výprodej
  11 let spolu

Zprávy 28/9/2011

Zdravím,

 

po odmlce se Vám opět hlásíme. Již jsme s navrátilým Petrem(pasáčkem a dojičem) z irských luk opět měli možnost otestovat jeho hru na kytaru. Ač měl po 3 měsicích jedinou zkoušku zvládl koncert bravurně...  

 

J.B.B.

OKIII band slaví 10.narozeniny

Vážení příznivci dobré muziky, přijďte si poslechnout kapely, které nejsou nikdy "loď" a jsou vždycky okííí;-)
Skvělá taneční hudební skupina Okiii band slaví 10 let existence a Prázdné lahve budou u toho! Nenechte si ani vy ujít tuhle párty ve čtvrtek 21.4.2011 od 19:00 na Střelnici v Rokycanech. Dalšími hosty večera budou "Ape Town" a "Six or Three".

 

Lahve poplesají v Praze

Filozofická fakulta si letos užije ples

 

Plesová sezóna je v plném proudu a shonu příprav se nevyhnula ani Studentská rada FF UK. Ples Filozofické fakulty se uskuteční ve čtvrtek 11. března v Národním domě na Vinohradech.  Studenti i jejich vyučující mohou oslavit úspěšné zdolání zkouškového tancem a veselím.

V Majakovského sále ucho potěší a nohy do varu přivede již osvědčený Magnum Jazz Bigband. Případný nedostatek taneční inspirace vyřeší předtančení ve stylu rock'n'roll, staromilce potěší řízný kankán. 
V Raisově sále vás rozpaří balkánské rytmy, skvělý Timudej, lehounce pověstný Povětroň a v závěru si užijete dávku elektroniky od Sonority.

Společenský sál bude ve znamení studentských kapel. Nečekejte ale žádný amatérismus, všichni účinkující  už mají ve svém stylu něco  za sebou. A co v společenském sále budeme poslouchat? Hned na začátku to bude pop-rockové uskupení Prázdné Lahve, naváží etničtí divoši z Radišagoha. Sál po téhle africké smršti opět doslova uklidní Quite Quiet. Na závěr vtrhne na pódium drsný archeologický Vekaband.

 

Samozřejmou součástí plesu bude i letos bohatá tombola.  Nově chystají organizátoři ze Studentské rady slavnostní entrée k zahájení plesu. O půlnoci nezapomeňte na překvapení!
Celým programem provedou a dvacáté výročí pořádající Studentské rady důstojně připomenou Silvie Mitlenerová a Jiří Pilip.

Lístky na akci je nutné si rezervovat na webových stránkách Studentské rady http://strada.ff.cuni.cz .K vyzvednutí jsou v konzultačních hodinách SR . Vstupenky s místem u stolu stojí 230 korun, ke stání 210 korun.

Ples je již tradičně důležitou událostí ve společenském životě fakulty, a organizátoři věří, že jí zůstane i nadále.

PLESU ZDAR