Povodeň - Novinky | Bandzone.cz

Povodeň rock-country / Mělice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sny
  Nezařazeno
 • Cigáro ne!
  Nezařazeno
 • Dvoják
  Nezařazeno
 • Lvice
  Nezařazeno

Svojšice 1.7.2022

(Upraveno: )

Tak vážení příznivci a fandové kapely Povodeň. 

Na vědomost se dává, že v pátek 1.7. se od 19 hodin bude ve Svojšicích konat vystoupení skupiny Kabát revival, kde 2 hodiny před samotným vystoupením Kabát revivalu a pak 2 hodiny po jejich vystoupení bude hrát Povodeň. Tahle akce slibuje hotovou tsunami bigbítu, který se na vás ten večer vyřítí. Takže si tenhle datum zapište velkým červeným písmem do kalendáře a přijďte si užít pořádnej rockovej nářez. Josef von Březhrad.

Povodeň v r. 2022

(Upraveno: )

Vážení. Zatím to vypadá (snad to nezakřiknu), že by se snad mohlo začít blýskat na lepší časy a že se zase bude hrát. O sobotním plesu 29.1. v Obědovicích už jsem tady psal. Takže zbývá doplnit, co se nám tady dosud na letošek narodilo a kde se s námi můžete sejít:

19.2. Hasičský ples v Opočínku

8.4. Hasičský ples Jedousov

9.4. Rybářský ples v Dřenicích

3.6. Svojšice, od 19 hodin 2 hodiny Povodeň jeko předkapela Kabát revivalu a po jejich vystoupení další 2 hodiny Povodeň

25.6. Letní zábava v Opočínku

2.7. a 13.8. Letní zábavy v kempu Třpytka

20.8. Letní zábava v Hroubovicích

27.8. Rozloučení s prázdninami v Srnojedech

3.9. Rozloučení s prázdninami v Lohenicích (letní parket V břízkách)

Je možné, že se časem objeví ještě další termíny, o čemž budete včas informováni. Začátky všech akcí bývají většinou ve 20 hodin, pouze v Srnojedech začínáme už v 18 hodin. Tak si zapište všechno do deníčků a přijďte. Těšíme se na Vás a rádi se s Vámi zase setkáme. Josef von Březhrad.

Obědovice - ples 29.1.

(Upraveno: )

Vážení, rád bych Vás ještě informoval, že v sobotu 29.1. hraje Povodeň ples v Obědovicích. Tedy pokud naši kašpaři ve vládě zas nevymyslej nějakou krávovinu. Dobrá zpráva je, že se nám podařilo poměrně rychle sehnat za Michala náhradu. Tou je Luboš Březina, ktreý se s námi představí už na tomto plese. Takže máte-li zájem, přijďte, rádi Vás uvidíme. Josef von Březhrad.