Povodeň - O kapele | Bandzone.cz

Povodeň rock-country / Mělice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sny
  Nezařazeno
 • Cigáro ne!
  Nezařazeno
 • Dvoják
  Nezařazeno
 • Lvice
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kapela "Povodeň" působící na Pardubicku vznikla v r. 2009 v Mělicích u Přelouče a do dnešní doby prošla mnoha personálními změnami. Teď  to ale vypadá, že se "kádr" kapely ustálil a tak se můžeme věnovat vlastní tvorbě. Svých písniček máme nejen díky Felixovo nevyčerpatelný inspiraci dost a pracujeme na nich. Počítám, že nejdéle v létě bychom měli natočit své první CD s vlastní tvorbou.

Bio a historie

Tak vážení. Možná vám

uniklo,  že naše řady opustil klávesák a zpěvák Honza Žabza. Ale nezoufejte. Abych nemusel střídat během hraní dva nástroje, angažovali jsme další posilu: klávesačku a zpěvačku Janu Veselou. Tím se naše kapela posune ještě o hodně výš. Nevěříte? Přijďte 16. března do Lohenic na bál. Uvidíte.