Povinná slepota - O kapele | Bandzone.cz

Povinná slepota psychedelic / Uničov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Wamp Jump
  Nezařazeno
 • Té Há Cé
  Nezařazeno
 • Harlem
  v tom kalu ...
 • Čtyři zhoubcové lidí
  v tom kalu ...
 • Čelem větru
  v tom kalu ...
 • Kříženec
  v tom kalu ...

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

P.S. založena v roce 1983 v Uničově v garáži u m.a.rosa

Od roku 1983 bylo tvrdé jadro kapely : Ježek (kytara), Joža Sajrajt (zpěv), Marcel (baryton saxofon, zpěv), Želva (basa), m.a.ros (bicí), Roze (alt saxofon)

Po dvou letech se přidal Čunin (housle)

Několik vystoupení v okolí Uničova na undergroundových akcích pořádaných Jankem ....

Hráli jsme do roku 1988.

...

Nová éra od 1991 na zkušebně naproti Vile Tereza s kapelou Fish Scream

Začali jsme ve složení Ježek (kytara), Marcel (baryton saxofon, zpěv), Želva (basa), m.a.ros (bicí), Roze (alt saxofon). Jako host působil Plcuch (kytara) z kapela Výtah pro 4 osoby

Takto to bylo do roku 1994

...

Potom velká pauza a další vystoupení po letech v roce 2013 ve složení Ježek (kytara), Marcel (baryton saxofon, zpěv), Joža Sajrajt (zpěv), Želva (basa), m.a.ros (bicí), Plcuch (kytara) . Vystoupení mělo být jen jedno, ale .... ale je jich víc ... tak hrajem furt

...

Roku 2018 hrajem dál, tvoříme profil na bandzone ....... a hrajeme v pěti .... Ježek (kytara), Marcel (kláívesy, zpěv), Želva (basa), m.a.ros (bicí), Plcuch (kytara)

...

Od roku 2019 basou tvrdí muziku Tomin (ex Zmetci)