Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Postea crust-hardcore / Lukavice

„30.11.2019 -Teplice proti rasismu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

březen 2019

Zase a znovu další edice Kanal Festu v Žamberku U Kance.
Tentokrát vystoupí:

DROM [ https://drom.bandcamp.com/ ] hutná valivá temnota z Liberce. Letos kapela stihla vlastní LP - Tady bůh není a dvě další split nahrávky. Atmosferická post-hardcore / metal jízda, která se zaryje hluboko pod povrch. Tady bůh rozhodně nebude.

Decultivate [ https://decultivate.bandcamp.com/ ] kapela z Prahy, která za svojí krátkou dobu existence stihla obrazit festivaly jako Obscene Extreme, Fluff Fest, předskakovat Napalm Death nebo tour do zahraničí. Nahrávka z roku 2018 se ještě nestihla zahřát a už se prý chystá nová. Rychlost, zběsilost, vztek, peklo.

Kannout [ https://kannout.bandcamp.com/ ] melancholie, zasněnost, zhudebněná poezie. Vždycky se snažíme mít kapely žánrově pestřejší a povedlo se i letos. Jihlavští muzikanti Kannout balancují někde mezi post-rockem, alternativním rockem a post-hardcore. Zasněnou hudbou podbarvují verše zpěvačky Lary. Mimochodem v březnu by snad sebou mohli mít novou nahrávku Soma o které se začínají šířit zvěsti. Necháme se překvapit.

Člověk v plísni [ https://lovkvplsni.bandcamp.com/ ] crust grind pěkně od podlahy. Dva vokalisti se překrykujou jak vzteklí psi. Sypačky, stopky a songy se stopáží okolo minuty. Trutnováci k nám přivezou svou intenzivní hlukovou stěnu silnou jak Krakonošův tabák.

Postea [ https://postea.bandcamp.com/ ] místní neocrust parta z Lukavice. Nová nahrávka čerstvě pokřtěná.

Za sdílení nebo pozvání přátel, které by to mohlo zajímat, budeme rádi :)

16.3. v Litoměřicích v Baronce 

zahrajeme s Bikkinyshop, Mother´s milk, Never Left Behind

https://www.facebook.com/events/327523214471599/


Únor 2019

Upraveno:

V únoru nás čekají dvě vypečený akce. První je dvoudenní benefit na Toulavé tlapky ve Fatalu a potom zahrajeme support pro Human Behavior ve V. Koloně. Mrkni do koncertů a na fejsbuky. 

8.-.9.2.2019 Fatální HC/punk Party

18.2.2019 Human Behavior // Nusle Sound System // Postea

V březnu nás čeká domácí Känal fest:


Kanäl Fest #4 - březen v Žamberku

Upraveno:

Zase a znovu další edice Kanal Festu v Žamberku U Kance.
Tentokrát vystoupí:

DROM [ https://drom.bandcamp.com/ ] hutná valivá temnota z Liberce. Letos kapela stihla vlastní LP - Tady bůh není a dvě další split nahrávky. Atmosferická post-hardcore / metal jízda, která se zaryje hluboko pod povrch. Tady bůh rozhodně nebude.

Decultivate [ https://decultivate.bandcamp.com/ ] kapela z Prahy, která za svojí krátkou dobu existence stihla obrazit festivaly jako Obscene Extreme, Fluff Fest, předskakovat Napalm Death nebo tour do zahraničí. Nahrávka z roku 2018 se ještě nestihla zahřát a už se prý chystá nová. Rychlost, zběsilost, vztek, peklo.

Kannout [ https://kannout.bandcamp.com/ ] melancholie, zasněnost, zhudebněná poezie. Vždycky se snažíme mít kapely žánrově pestřejší a povedlo se i letos. Jihlavští muzikanti Kannout balancují někde mezi post-rockem, alternativním rockem a post-hardcore. Zasněnou hudbou podbarvují verše zpěvačky Lary. Mimochodem v březnu by snad sebou mohli mít novou nahrávku Soma o které se začínají šířit zvěsti. Necháme se překvapit.

Bi-La Kaifa [ https://lakaifa.bandcamp.com/ ] našláplý crust punk ze Šternberka.Hrubý vokál, kytara s basou řežou jako pila a zběsilý bicí, který bijou d-takt. Švédsko, kytary a řev! 

Postea [ https://postea.bandcamp.com/ ] místní neocrust parta z Lukavice. Nová nahrávka čerstvě pokřtěná.