Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pokustone jazz / Hukvaldy

„Aktualizovali jsme pro vás sekci koncertů. Račte“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Do deště (Uchem 2017) 198 ×
  • 4 věže (Uchem 2017) 109 ×
  • Bulhar v Karibiku (Uchem 2017) 85 ×
  • Interference (Uchem 2017) 73 ×

Novinky

Pokustone come back!

Pokustone se vrací po několikaměsíční koncertní pauze! Už tuto neděli 17. 6. zahrajeme na našich rodných Hukvaldech a hned příští týden si to zopakujeme na našem oblíbeném Sweetsen festu ve Frýdku-Místku (hrajeme v sobotu 23. 6. - kompletní program tohoto nabitého festivalu najdete na sweetsen.cz). 

Přes zimu jsme nelenili a sestavili pro vás playlist složený ze starších oblíbených i zcela nových písní! A největší změna... Rozrostli jsme se o jednoho člena! Do naší kapely složené dosud z Markéty a Václava přibyl vynikající bubeník, mnohostranný perkusista René Gavlas

Těšíme se na novou symbiózu a věříme, že se toto spojení bude líbit i vám.

Tak ahoj na některém z koncertů!

Vaši Pokustone


Co je nového u Pokustone

Ve středu jsme byli tak trochu nečekaně pozváni do Vsetína. Zjistili jsme, že "všechno zlé je pro něco dobré" fakt platí. Nemoc (věříme, že ne vážná) jednoho hudebníka nás nečekaně zavedla jako "náhradníky" do Maštalisek ve Vsetíně. Koncert byl jednoduše úžasný. Moc nás to bavilo - zvláště díky publiku, které bylo prototypem ideálního publika skupiny Pokustone. Posluchači napříč generacemi, posluchači, kteří opravdu POSLOUCHALI! Takové zbožňujeme. Kromě tohoto úžasného jevu jsme na Vsetíně poznali ještě jeden. Tak velké sněhové vločky jsme ještě nikdy neviděli! I přes ně jsme dojeli domů. Dojeli jsme s pocitem uspokojení, s pocitem štěstí... VSETÍNE DĚKUJEME!


Pokustone v Harendě!

Včera byl Václav vyslán jako zástupce do hudebního pořadu Harenda Českého rozhlasu Ostrava. Uslyšíte i písně z naší stále tvořící se desky "Uchem"! Neváhejte a poslechněte! 

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3728751