Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Piano & Drums Project acoustic / Zbiroh

„1.9.2017 Zbiroh - hospůdka Panel“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Jamajka 51 ×
  • Na vlnách 37 ×
  • Radioactive (cover ze zkušebny) 130 ×
  • Vltava (cover ze zkušebny) 79 ×
  • Amelie (cover ze zkušebny) 66 ×
  • Improvizace... 57 ×
  • Wake me up (cover ze zkušebny) 58 ×

Novinky

News!!!

Tak jsme kapánek zaktualizovali náš zdejší profil (ale stejně se většina aktivity i nadále bude soustředit na FB profil). Přidali jsme pár fotek a co je asi nejdůležitejší, přibyl i nový koncert. Stejně jako každý rok, vystoupíme na konci prázdnin ve Zbiroze v hospůdce Panel. Více info v sekci koncerty a na FB.

Hudba s Vámi...


Nahrávky na FB

Upraveno:

Tak jsme si nedávno pořídili malého pomocníka. Jedná se o přenosný rekordér ZOOM H1V2. Díky němu budou teď naše nahrávky daleko kvalitnější a Vašemu uchu líbivější :-)

Také jsem si založili FB profil, kde naleznete ty nejaktuálnější informace, včetně prvních skladeb nahraných právě na zmiňovaný rekordér. Tak poslouchejte, lajkujte, sdílejte...

https://www.facebook.com/pianodrumsprojectCZ

Majký


Nové logo

Upraveno:

Každý vám řekne, že správná kapela by měla mít své logo. Takové logo by mělo vyjadřovat styl a zaměření kapely. Mělo by také na první pohled zaujmout. Je to vlastně první část kapely, kterou potencionální posluchač vidí. Ač se to může zdát někomu nemožné i takové logo může mnohdy rozhodnout o tom, zda si danou kapelu člověk poslechne. 

Proto i my jsem si nechali vytvořit vlastní logo. Myslím, že je z něho hned na první pohled jasné, že v našem případě se jedná o symbiotické propojení klavíru a bicích.  Nám oběma se opravdu líbí a doufáme, že se bude líbit i Vám. Tímto bychom chtěli poděkovat Johaně Rajnochové za vytvoření tohoto krásného loga. DĚKUJEME!!! 


Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 250
Poslechnuto skladeb
479
Profil registrován
6.11.2014