Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Phosgene Girls electronica / darkwave / Přelouč, Pardubice

„~°~“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

BAT MOON RISING

Na 1. máje 2010 se můžete těšit na náš společný koncert s kapelami THE LAST DAYS OF JESUS a VÝSMĚCH?, který proběhne v pardubickém RC Ponorka. Po vystoupení kapel bude až do ranních hodin následovat afterparty v podání Sanctuary.cz DJs.

Název akce: BAT MOON RISING

Bat Moon Rising 

Kde: RC Ponorka, Pardubice (www.ponorka-rc.cz), Jiráskova 29

Kdy: 1. května 2010, začátek 19:30, konec 4:00

Vystupující: THE LAST DAYS OF JESUS, Phosgene Girls, Výsměch?
Afterparty: Sanctuary.cz DJs (www.sanctuary.cz)

 

THE LAST DAYS OF JESUS (SK, gothic rock)
www.bandzone.cz/thelastdaysofjesus

www.thelastdaysofjesus.sk/

Bratislavští The Last Days Of Jesus se už léta řadí mezi špičku gothic rockových kapel zemí bývalého východního bloku. Jejich gothic rock s prvky deathrocku, batcave a syntetického experimentování, evokující 80. léta minulého století, zaujme svou strhující živelnou energičností a spontánním pódiovým projevem. Jejich četné zkušenosti s koncertováním po celém světě a na největších žánrových festivalech v Evropě a jejich bohatá diskografie pod křídly nahrávacích firem jako je německá Alice In, New Christian Music, EMI nebo rakouská Strobelight Records, dokládají vývoj skupiny během 17-ti leté existence.

Phosgene Girls - viz tento web

Výsměch? (CZ, gothic rock) www.bandzone.cz/vysmech - kapela z Poličky, která svůj gothic rockový repertoár valí do uší posluchačů již více než 10 let.


Nový song OCCUPANT OPPRESSOR!

S tajícím sněhem přilétá první vlaštovka - výsledkem nahrávání v přeloučském "Chemist´s stock home studio" je nový song s názvem Occupant Oppressor! 
A protože jedna vlaštovka jaro nedělá, můžete se v dohledné době těšit na další přírůstky.