Melda a spol. - Album: Za vodou | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Melda a spol. folk / Boskovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Mix: Michael Vašíček
Mastering: Bob Bartošek

Album
Za vodou

CD

2005

Nebýt existence kapely Pozdní sběr, jmenovalo by se tak tohle CD. 14 jednoduchých písniček vznikalo postupně během dvaceti let při občasných záchvěvech tvořivosti. Žánrově povětšinou folk nebo tak něco.
CD je pozoruhodné hlavně tím, že je snadné je přeslechnout, neboť se celé nese v mírném melancholickém duchu a ke všemu většinou pianissimo. Hlavním důvodem nejspíš bude to, že se na něm nikdo další autorsky ani interpretačně nepodílel. Dokonce i ten potisk jsem si musel udělat sám. Podle toho to taky dopadlo, jsem totiž melancholický pesimista (nebo možná pesimistický melancholik?).
CD bylo sice natočeno v opravdickém studiu v profesionální kvalitě (myslím zvukové, díky Michaelu Vašíčkovi a hlavně Bobovi Bartoškovi – tehdy studio St.Michael), zatím ale nevyšlo a v této podobě už asi nevyjde. Snad je to tím, že jsem je nikomu nenabídl :-)) Můžu tak poskytnout pouze domácí pálenku s vlastnoručně vyrobeným potiskem.

01
Co nám zbývá 2:40
02
Kde se touláš 2:39
03
Pod peřinou 3:05
04
Koukaje z okna 1:59
05
Černý pondělí 4:01