Pedrýs - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Pedrýs pop / Staňkov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • How to save a life
  Nezařazeno
 • Terrified ft. Kačenka
  Nezařazeno
 • Rolling in the deep
  Nezařazeno
 • Sunburn
  Nezařazeno
 • Starlight
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pedrýsek

Tohle není airbag. Po rozpadu airbagu jsem začal provozovat několik jiných věcí, a sice např. Panda Servis, nahrávání ve studiu Dimetria a k tomu tuhle blbinku. Spíchli sme to s Tea-Failem asi za 4 hodinky komplet všechno (celkem asi 8 songů), z velké části pro osobní potěchu z tvorby. Tenhle profil neslouží k ničemu jinému, než ke sdílení osobní radosti z hudby,
Ergo jsem rád, že se airbag líbil, cením si toho, že stojím za okomentování, nicméně, airbag je mrtvej, mělo by se to začít chápat a akceptovat.
Na tomhle profilu není nic jiného než pár coverů volně k poslechu, pokud si k nim někdo najde cestu a potěší ho. Pakliže ne, stejně by se jen váleli u mě v kompu.

Takže děkuji. ale airbag do toho nepleťte, prosím. díkec.

Bez profilu

Kamila

No nádherný teda moc nejsou když jste byli airbag tak to bylo lepší

Bez profilu

Kamila

To roling in the deep je strašný ale jinak máš nádherný písničky

Zobrazit všechny názory