Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

PBJ rock-hard rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Hard-rocková kapela z Prahy,

...hrající našlápnuté melodické skladby. Čekají vás kousky s propracovanou kompozicí i jednoduché hard-rockové pecky se snadno zapamatovatelným motivem. Texty jsou z většiny české a když bůh rock'n'rollu požehná koncertnímu dni a zvukař se vytáhne, budete i něčemu rozumět :)

5 členů:

  • Martin: Zpěv
  • Honza: Kytara
  • Michal: Kytara
  • Mefisto: Basa
  • Fjodoryk: Bicí

Bio a historie

Léta páně 2015 Fjodoryk Drumslayer a Kyťák ukradli Trsátko Osudu a zavřeli se na zkušebnu. Postupem času ten Pekelnej Nářez nalákal další 3 Následovníky a ještě než kdokoliv z nich zjistil, co že se to vlastně děje, byl na světě koncertní repertoár. Hnáni nepřekonatelnou touhou polapit nové duše do Magie Kyťákova trsátka, stejně jako strachem ze světla, uspořádali první koncert 22.11.2017 hluboko pod zemí, v klubu Chapeau Rouge v Praze.

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 590
Poslechnuto skladeb
908
Profil registrován
16.10.2017