Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pawnshop hardcore-crossover / Příbram

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

--  uran hc pribram  --

 

 

 

 

 

Sponsored by:

meatfly.cz

 

 

Bio a historie

Kapela  Pawnshop  vznikla v roce 2006. Ze začátku jsme se pohybovali mezi nu-metalem a crossoverem. V původní sestavě jsme objeli spoustu koncertů po Čr, nahráli první demo a ujasnili styl tvorby. Od té doby se v kapele vystřídalo více členů. Podařilo se nám účastnit Vans turné, získat sponzora meatfly a pod jeho záštitou odehrát spoustu dalších koncertů.  V roce 2008 točíme promo  Past  Simple Terrible. Po odchodu původní ho zpěváka Martina, přichází na jeho post  Wondry. Kapela mírně mění styl hudby na hardcore- metalcore.  V roce 2011 nahráváme pod taktovou Standy Valáška placku V iluzích oděný svět. Rok 2013 byl pro kapelu zlomový.  Z kapely odchází zpěvák Wondry jeho post nahrazuje současný zpěvák Frenk a na místo druhého kytaristy přichází ostřílený Jirka Štícha, který svou zkušeností posouvá kapelu zase o kus dál. Díky desce V iluzích oděný svět, se v roce 2013 dostáváme na menší turné ve Francii. Tento zážitek je pro celou kapelu nejvýznamnější událostí za celou dobu jejího působení.  V současné době usilovně pracujeme na novém materiálu, kterému bychom chtěli zajistit co největší propagaci.

Aktuální sestava (2016)

František Travnovský – Zpěv

Lukáš Králíček – Kytara

Radek Hasák – Baskytara

Tomáš Hochman - Bicí