Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pavel Špirka pop-acoustic / Brno

„www.pavelspirka.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Kabaret Špaček 17.7.

Sedmnáctého července odehraje se koncert jedinečný s nástrojovou výbavou při mě nevídanou a samozřejmě se staršími i novými písněmi a výtečnými hosty. Zde je lákač pro vaše navnazení :D

Youtube Video UvHDRw_sDxEYoutube Video UvHDRw_sDxE


...Stejně si zapaříš na dobré songy v Šumperku...

Domácí prostředí nezklamalo a koncert byl částečně "rodinnou" akcí. Klub Music Machine, ač to ze začátku nevypadalo, se naplnil celý, přidávali jsme židličky a dokonce se prý někteří už nevešli do obestoupeného vchodu sálku, tak to otočili do parku na slavnosti města...takže příště ve větším.... ;)
Jan Brumla Václavek se opět vyznamenal s digeridoo, Gábinka Horníčková se zpěvem v písničce Share your fears a taky v poslední lehce improvizované písničce, kterou slyšela poprvé přímo v akci!
Díky Ondrovi Matyášovi za pořadatelskou pomoc.

No a nakonec jsme měli po koncertě pro diváky připravený závěrečný ohňostroj za vilou Doris, coby třešničku na dortu naší šou :)


Koncert v rodné dolině.

Upraveno:

Těžko říct kolikrát jsme tam odehráli s kapelou, ale jen já s kytarou...to bude prvně. Když tedy pomineme nespočet parádních v houfu propělých nocí v šumperských a blízkých pohostinstvích.