Parní Wanna - Novinky | Bandzone.cz

Parní Wanna rock / Český Krumlov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pláč kamenů
  Nezařazeno
 • Čarodějka z Gallows Hill
  Nezařazeno
 • Jako strážce majáku
  Nezařazeno
 • V horách
  Nezařazeno

Parní Wanna má nové útočné zbraně ☺

Na počátku letošního roku jsem byl nucen v Parní Wanně řešit nové obsazení postu zpívající houslistky. Výsledek mého snažení je více než zajímavý. Do kapely nastoupily hned dvě dívky .

 Vedle frontmana Jardy Bartizala, si za mikrofon stoupla Anny Vrábková - jak již příjmení napovídá - rodná sestřička našeho nejlepšího sólového kytaristy Stenlyho Vrábka . Anny vystudovala konzervatoř, obor klasický zpěv a Parní Wanna tohoto potenciálu nyní využívá i při rozšiřování stávajícího repertoáru, což slibuje do budoucna různá překvapení.

Naší novou houslistkou, a též další vokalistkou, se stala Lenka Ambrožová, známá v hudebním světě pod poetickým uměleckým jménem, Lenka Houslenka. Též bývalá konzervatoristka se později propracovala k různým profesionálním angažmá a účastem v projektech, jak na poli klasické, tak populární hudby. Vynikajícím způsobem se ale vyprofilovala především ve vlastních sólových houslových exhibicích, při kterých - s využitím pětistrunných elektrických houslí - propojuje klasickou hudbu s moderním tanečním soundem a rytmikou ( sledujte na: https://www.facebook.com/pages/Lenka-Houslenka-official/599493573447533 ). Parní Wanna je nyní další platformou, kde Lenka osvědčuje svou interpretační vyzrálost a všestrannost.

Dnešní Parní Wanna je již na hony vzdálena svým někdejším pseudopunkovým začátkům a získává si stále nové příznivce. Za tím vším je mnoho práce všech současných členů kapely, proto nás Vaše reakce a ohlasy upřímně těší. Rádi Vás uvidíme na našich vystoupeních, o kterých budeme včas informovat prostřednictvím tohoto profilu - a též profilu na Facebooku   ( https://www.facebook.com/parniwanna ).

Srdečně zdraví Matěj Krnínský, kapelník a dvorní tvůrce