Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pára vod Huby garage-schlager / okraj Řepský

„Však i Vy poznáte, co to je být na pódiu s Ústřicí“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Havěť - První ochutnávka !!! 394 ×
 • Silvio 275 ×
 • Sousedka 420 ×
 • Rekonstrukce bytu 336 ×
 • Rolety 445 ×
 • Fotr věděl 571 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Saxofon, Zpěv, Kazoo
Nástrojové obsazení: Darbuka, Bells, Tamburína, Shaker, Djembe
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela má 5 členů.

 1. Ústřice - Kytara, vůdčí zpěv
 2. Knoflík - Saxofon, zpěv
 3. David - Perkuse, bubínek
 4. Kullda - Basa
 5. Krtek - Bicí

Kdyby měl někdo zájem o texty čí jiné informace, napište mi (Knoflíkovi) na e-mail: Honza.Parez@seznam.cz . Přijímám zároveň i nemravné návrhy!

Chcete vědět co hrajeme? Tak přijďte na náš koncert, protože omezenost zvukových nahrávek nedokáže zachytit naši živou dokonalost! Asi nejpřesnější název pro to co tvoříme je Ananas punk, neboli Akustický šťavnatý punk k pobavení vás všech (i když k punku máme kolikrát daleko).

Zde je odkaz na naše fotoalbum (Here's the link of Photoalbum), které zásadně neaktualizujeme: http://paravodhuby.rajce.idnes.cz/

Zde je odkaz na profil facebooku.

 

Bio a historie

Na počátku nebylo nic. Poté se objevil Ananas! Ten se rozpadl a z něho vylezly divný tvorové...

Kapela Pára vod Huby vznikla někdy po 20tém říjnu 2008. Tehdy v ní byli pouze 2 členové. Ústřice a Knoflík. Ti odehráli první koncert 20.listopadu 2008 v okrajo-pražské hospůdce Rybník, kde již dříve zastávali funkce jako alkoholik, pijan či stálý zákazník. Na koncertě s nimi vystoupily kapely Afterspoon a Six strings.

Po koncertě na Rybníku se do kapely přidali další členové. První byl Kullda, baskytarista, který přilil smetanu do písní. Další nově příchozí člen byl Krtek. Krtek hraje na Darbuku a v některých písních i na virbl.

Po pár zkouškách vystupovala Pára vod Huby znovu a to v klubu Dr. Voják, 4. prosince 2008. Koncert pojmenovali jako před-mikulášská-annanas-punk párty! Hráli na pozvání kapely ZZP.Teď máme za sebou již nekolik uspěšných vystoupení a jedeme dál!

Pakliže Vám tyto informace nestačily, můžete se vždy ozvat kapele na e-mail: Honza.Parez@seznam.cz

English:

In the beginning, there was nothing. And than made-yourself the Pineapple! The Pineapple fragmented and after strange creatures creeped out...

The band Pára vod Huby formed probably after the 20th of October in 2008. Then two members were in band only. Ústřice and Knoflík. They played the first concert of Pára vod Huby in the little pub Rybník in periphery of Prague on 20th of November. The members of Pára vod Huby had a few functions in Rybník before then concert was there. Functions like alcoholic, drinker or regular customer. The other bands which played on Rybnik were Afterspoon and Six strings.

After the concert came to the band new members. The first member was Kulda. He play on a bassguitar and still pour the cream into the all songs. And next member was Krtek. Krtek play on darbuka (little drum) or he play on drum roll in some songs.

After a few rehearsals the Pára vod Huby appeared on the stage again. It was in club Dr. Voják on 20th of November. The band ZZP invite Pára vod Huby to the concert in Dr. Voják. Pára vod Huby gave a name of concert: before-st.Nicolas-anannas-punk party!

If u wanna more informations write me message: Honza.Parez@seznam.cz