Panty - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Panty alternative-rock'n'roll / Příbram

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
6 189
Poslechnuto skladeb
1 115
Profil registrován
13.9.2010

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela byla založena v roce 1978 pod názvem PANTY ROCK,  v tehdejší nejpopulárnější sestavě :

Jiří "HRBA" Hrbek - Bicí

Jarda "STRUŇÁŠ" Kreml -  zpěv  (kytara)

Ota Hauptmann - zpěv  (basa) kapelník

Miloslav "ŠOKY" Haidinger - zpěv  (sólovka)

Jiří "HOP" Fígr - zvuk

Milan Kvapil - světla

   Obrážela zábavy a koncerty převážně ve středních a jižních čechách v zapůjčené, zelené dodávce, s názvem kapely na bocích, tovární značky ŽUK.          

V době, kdy byl na vojně Jarda Kreml nahradil jeho kytaru a zpěv Franta Adlt.

Po jeho návratu v krátké době šel na vojnu Jirka a kapela se v podstatě rozpadla. Po jeho návratu se členové pokoušeli o vzkříšení kapely, pod názvem Paragon, ale uskutečnila se pouze 2 vystoupení a kapela se pro osobní neshody mezi jednotlivými členy opět rozpadla.

Jirka a Míla pak od roku 1985 působili přechodně v kapelách Nokturno ( Příbram) a  Pakáž - Dobříš (Obořiště), Disc (Dobříš),  Interval (Příbram) 

Současná sestava vznikla v roce 2007 pod názvem PANTY revival band

a oproti původně, pouze, rockovému zaměření "Panťáků" se věnuje žánrům na přání pořadatelů, tzn. zábavy, rockové zábavy, rockové koncerty, plesy, svatby, rodinné a narozeninové oslavy. A též vlastní rockové - festivalové tvorbě. 

V současné době hraje v sestavě :

Velký pomocník a hodně talentovaný a vstřícný, záskok - mladý basák Ričí Jozefy

Jirka "Hrba" Hrbek - bicí, kapelník

Sóla a kytary se chopil : Jirka "Žabák" Roub

Vladimír Pruner - klávesy

Zvuk : Milan Strnad

 

Do našeho profilu jsme zařadili vlastní skladby, dnes již neexistující, skupiny PAKÁŽ, na kterých se podílel náž bubeník v době, kdy zde působil a také ho na těch skladbách uslyšíte hrát. Tyto skladby má kapela Panty revival band ve svém repertoáru se svolením tehdejšího  kapelníka Pakáže (" Lovana" - Míry Novotného) a i ostatních spoluautorů.

Video - Podlesí za Komínem

V současné době řešíme personální obsazení.

Teď jsem tak seděl a rozjímal nad budoucností kapely a málem jsem si nafackoval. Vždyť já úplně zapomněl na našeho dobrého ducha papely Panty i Pakáže. Jaromíra Mlhoše. Erbena Fürsta. Přezdívka vznikla náhodně na jedné ze zábav z jeho původního jména. Byl to první zvukař, kterej i nasvěcovak a ještě u toho pouštel mlhu z domanika vyrobanýko glycerinovýho kouřostroje. Promiň Mlhoši. Zítra přidám jeho oblíbené básničky, kterými bavil o půlnoci publikum, kdy my jsme měli věčeři. Hrba

Utopil se vodník pod fabrikou, to protože byl v řece glykol. Přijeli tam páni z Chemotechny, zkoumali to velmi, zbyly tam jen helmy.

Přiletěla včelička, roztomilá, maličká, kéž by s námi zůstat chtěla, nebojte se neodletí - utrhli jí křídla děti.

Bio a historie

Od dubna 2019 s  námi spolupracuje velice talentovaný a oproti nám i o dost mladý basák Richard Jozefy, pokud neseženem stálého věkově nám bližšího basáka nebo kytarystu, bude mi ctí  dál s Ričím spolupracovat i nadále. Třeba nakonec přestanem i hledat, pokud bude chtít. Ale pomoc sóláka by bodla.

O