Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Out of Space electronica / Kladno

„Brzy uslyšíte "Já nejsem já" ve studiové verzi...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Out of Space - Já nejsem já

Ostatní Vznik: 21.10.2015
Pilotní single "Já nejsem já" ve studiové verzi je konečně tu! Zajímá Vás, jak song vznikl? Zobrazte si více informací zde pod videem.

Pokud Vás tento song zaujal, odebírejte náš kanál, lajkujte, sdílejte, pište komentáře. Sledujte náš youtube channel a také na FB. Vaše podpora je pro nás moc cenná.

https://www.facebook.com/outofspacecz
https://www.youtube.com/channel/UCzY4…

Hudba/aranž: Michal Navrátil, Lukáš Pokorný, Antonín Holeček, Marika Postlerová
Text: Marika Postlerová
Mix a mastering: Michal Navrátil
Hudební styl: elektronica/dubstep

Pilotní single "Já nejsem já" vznikl jako v pořadí třetí song. Na ten den si všichni pamatujeme velice dobře, neboť jeho základ vznikl v podstatě během 30 minut improvizace kluků, zatímco zpěvačka usnula v křesle. Každopádně po probuzení se cítila alespoň dost čilá na to, aby vytvořila hlavní pěveckou linku a song nepatrně překopala. Do podoby, jakou má dnes, se song dostal po několika týdnech práce a díky invenci všech členů kapely. Každopádně píseň byla velmi dlouho bez textu a vystačila si s pouhým "na, na, na". Námět textu se zrodil asi po půl roce, kdy neustálým posloucháním bylo jasné, jaké pocity může hudba samotná vyvolávat. Text se tedy snaží dojem z hudby ještě více umocnit.

Cílem textu bylo vytvořit smysluplnou a zároveň zvukomalebnou linku. "Já nejsem já" je o vnitřním pocitu beznaděje člověka, který v životě chtěl být jen součástí něčeho (nějaké společnosti lidí). I přes jeho snahu je však přehlížen, vylučován, zesměšňován, zrazován známými lidmi.. Následuje revolta, kdy se člověk začne chovat ke společnosti stejně jako společnost k němu. Dobrý člověk si však v jádru uvědomuje, že dělá přesně to, co mu bylo tak odporné. Refrén tedy ukazuje na psychickou rozervanost člověka, který si je vědom svých chyb, ale neumí se obrátit zpět na správnou cestu, neboť je zmučený pokrytectvím ostatních lidí.

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 625
Poslechnuto skladeb
429
Profil registrován
3.9.2014