OTK - Videa | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

OTK progressive-hard rock / Praha

„Občas koncertujem jako Nesbitts s Unkilled Worker!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Vandrovali hudci- Druhá šance (2018) 145 ×
  • Il Cane Lupo (Vlčák)- KOT (2010) 3 115 ×
  • Už mě to má- OKOLO (2008) 5 819 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Nashledanou- Druhá šance (2018) 3 945 ×
  • Okolo- OKOLO (2008) 3 497 ×
  • Kometa- KOT (2010) 2 534 ×
  • A. Letec- sona A kuva (2003) 2 823 ×

OTK - Obyčejnej chlap

Oficiální videoklip Vznik: 5.10.2014
Kamera - Michal Fanta,
Režie - nikdo,
Střih a speciální efekty - Petr Marek
úryvek listů Tohotomových (komplet na https://hovadaonthebeach.wordpress.com/ ): než jsme opustili město, Katafú s Martou nás vzali na procházku, měli jsme různý možnosti a vybrali jsme si, že se podíváme na Barcelonu shora a vyšplháme na vrcholek hory Guinardó, kde je mirador alias vyhlídka. Pohled byl super, viděli jsme Sagradu, Montjüic, Ramblu, Megadildo, jen Camp Nou byl schovanej. Katafú bohužel v nestřežený chvíli prohodil, že nahoře, na místě, kdy byla kdysi dělostřelecká baterie, je taková plošinka, kde si hodně kapel natočilo videoklip. Vytahaly nahoru aparát, bubny, nástroje (ne kabely) a markýrovaly hraní s nádherným pohledem na Barcelonu v pozadí. Jak tohle řekl, tak jsme se na sebe s Kupónem podívali a oba jsme věděli, že je zle. Takovýhle věci se před OTK prostě neříkaj.

Než jsme došli na tu plošinku, tak to kolem nás jen sršelo kreativitou a OTK se pak na místě rozhodli, že natočej klip, kde ze sebe udělaj trpaslíky a budou hrát na prázdný flašky, který se válely všude kolem. Kupón, kterej je z nás nejostřílenější kumštýř, se chopil kamery… a slova se proměnily v čin. Bernd Schuster s rodinou, kterej si na pár dní vyrazil do města, co mu kdysi leželo u nohou, nás sledoval při natáčení a jen nevěřícně kroutil hlavou.