Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DRC-Ostrov folk-country / Ostrov

„drcgrassová kapela z Ostrova, bývalého nad Ohří“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hrneček DRC-Ostrov 955 ×
  • Tiché půlnoční nádraží DRC-Ostrov 811 ×
  • Obyčejné věci DRC-Ostrov 657 ×
  • Milenci DRC-Ostrov 605 ×
  • Sedmnáct DRC-Ostrov 534 ×
  • Malá píseň o veliké dlouhé řece (Ohře) DRC-Ostrov 523 ×
  • M.A.S.H. DRC-Ostrov 537 ×

Novinky

Pořád ještě hitparádíméééé!

Díky Všem za Vaše hlasy!

Po neděli jsme druzí v hitparádě Českého rozhlasu Plzeň!

A konkurence začíná být velmi silná! :-)

Stále můžete hlasovat jako obvykle do pátku 26.dubna 2013!

Hlasovací návod:

telefonicky na záznamník: 377 488 185
nebo
prostřednictvím krátké textové zprávy (sms) na telefonní číslo: 605 558 888
ve tvaru: DRC Mám Tě dost  :-)
Děkujeme mnohokrát za Vaši přízeň a již brzy budeme také zveřejňovat i jiné aktuality než z hitparád! :-D
Váš DRC :-D

zde je odkaz na záznam pořadu z neděle 21.dubna 2013:

http://www.rozhlas.cz/plzen/doporucujeme/_zprava/zapadoceska-lokalka--1202178


Hola hola, kavárna volá! :-)

Zveme všechny, co by si chtěli zatančit nebo jen poslechnout naší hudbu, dnes 17.4.2013 do kavárny lázeňského domu Curie v Jáchymově.

Od 19:30 do 22:00hod.tam budeme vrzati k tanci i poslechu! :-)

Pokud dorazíte, hezky se bavte, tanec v radioaktivních lázních má ozdravné účinky!

Váš DRC :-D


Zprávy z víkendu :-)

Krásné pondělní slunečné ráno Přátelé!

To byl ale výživný víkend. Plný muziky a pohody. Na pátečních vepřových hodech ve Velichově jsme si užili opravdu i po stránce kulinářské (pobili tři pašíky a udělali z nich dobrůtky nad kterými by i vegetarián zajásal, neboť křenu s jablky bylo také dostatek). Kapelníkovi se dokonce 2x nešťasnou náhodou povedlo vyhodit pojistky v celé hospodě, takže už víme, jak natáčeli scénku ve filmu Hoří má panenko... :-) Poslední výpadek byl zrovinka při vyhlašování výsledků ve 23:00hod. :-)

Druhý den v amfiteátru v Lokti byl okolo 14:00 tak studený vítr, že některým členům kapely se opravdu nechtěly hýbat prsty při sólech. :-) Ale pak zvukař Bohoušek zapnul osvětlení a to trošku podium vytopilo, tak jsme dohráli relativně i v teploučku za podpory jednoho čaje, tří káv a jednoho nealkoholického piva. :-) Kapelník s Mexikem pak hnedka spěchali do hor do osady Rájec zvučit naší zpřízněnou kapelu Alison z Kraslic a večer v Rájci byl velmi příjemný. :-)

Nedělní odpoledne jsme pak strávili v Karlových Varech, kde jsme hráli před hlavní poštou. Zvuk byl vynikající, počasí nádherné a městští policisté k nám byli při parkování milosrdní, pokutu nám nedali a nás čekala už jen samá pozitiva a sociální jistoty. :-) Obecenstvo ve Varech bylo naladěno na správnou notu a jsme rádi, že jsme se jim líbili. Došlo i na taneční country kreace našich kamarádů z kroužku country tanců v Ostrově, kteří měli náhodou cestu kolem. Tímto jim také moc děkujeme za dotvoření příjemné atmosféry u Pošty! :-)

Dneska se bude celá kapela povinně rehabilitovat, abychom byli opět hudebně schopní ve středu večer pařit v kavárně lázeňského domu Curie v Jáchymově. :-) Tak pokud budete mít ve středu večer volno a nebudete mít naplánovaný program, přijďte se na nás do Jáchymova podívat, poslechnout a i zatančit. Tanec v lázních je totiž velmi prospěšný! :-)

Váš DRC :-D