Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DRC-Ostrov folk-country / Ostrov

„drcgrassová kapela z Ostrova, bývalého nad Ohří“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hrneček DRC-Ostrov 960 ×
  • Tiché půlnoční nádraží DRC-Ostrov 814 ×
  • Obyčejné věci DRC-Ostrov 659 ×
  • Milenci DRC-Ostrov 607 ×
  • Sedmnáct DRC-Ostrov 535 ×
  • Malá píseň o veliké dlouhé řece (Ohře) DRC-Ostrov 526 ×
  • M.A.S.H. DRC-Ostrov 542 ×

Novinky

Hudebně-taneční večírek na Kolečku

Hudebně-taneční večírek v rythmu DRCgrassu bude v sobotu večer na sv.Václava v ostrovské restauraci Kolečko!
Dle posledních zpráv od výčepní jsou poslední tři volná místa a to u barpultu, tak neváhejte a zamluvte dokud je čas!!!!!!
Váš DRC :-D

Náročná sobota....

V sobotu jdeme na to! :-D

Přes poledne hrajeme na Hornické pouti v Sokolově na dvou podiích ( http://bandzone.cz/ostrovdrc?at=gig ) a hnedka potom svištíme do Ostrova na Šífanovo memoriál do Atlantisu. Bohužel budeme hrát v oslabení, protože houslistka Zuzka má milou povinnost být na svatbě (cizí) :-) 
No a včera jsme tedy vlastně na zkoušce zjistili, že nikdo z nás neumí na housle, tak jako ona, ale domluvili jsme se, že je nahradíme tequillou. :-D
Když budete mít čas a chuť, přijďte nás podpořit a nebo si jen tak pokecat, pršet bude určitě jen malinko a my oprášíme pár starších vykopávkových písní z našeho pravěku.... :-)


ozvěny Kodrcáku 2013

Kodrcák i s Kodrcáčkem nám zmizel v dáli a my děkujeme všem účastníkům, divákům, soutěžícím, sponzorům i kapelám a pořadatelskému teamu za skvělý zážitek před nastávajícím tvrdým školním rockem.

Nádherné bylo zjištění, že už při první kapele Fíci se dobře rozjela zábava a ta vydžela až do ukončení Kodrcáku. Bohužel nevíme, kolik přesně přišlo diváků, ale připadá nám, že každý rok je vás na hřišti za Atlantisem o něco více a hlavně více dětí se účastní soutěží, což nás moc těší! Potěšující také je, že i dospělí si chtějí hrát a například v soutěži hodu vlaštovkou jsme museli oficiálně přidat kategorii "starých bombardérů" pro velký zájem o soutěž z řad rodičů. Po ukončení koncertu kapelou Album se pak rozjel muzikantský sesion pod širým nebem a ve 22:20 hod. byl i zalit pořádnou dešťovou průtrží, tak jsme bohužel nestihli ráno vůbec zadokumentovat soutěž dětských kreseb křídou na asfaltu, ale určitě se pokusíme někde sehnat fotky z průběhu soutěže a dát je do galerie.

Zkrátka byli jste všici skvělí a vytvořili jste nezapomenutelnou atmosféru!!!!

Posíláme Velikánské Díky Všem, Moc!

Váš DRC :-)

p.s. Napřesrok zkusíme zase něco neotřelého vymyslet a pokud vše vyjde, tak bude vstup a ceny pro dětské soutěžení díky laskavému přispění našeho Ostrovního města opět zdarma. :-)