Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DRC-Ostrov folk-country / Ostrov

„drcgrassová kapela z Ostrova, bývalého nad Ohří“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hrneček DRC-Ostrov 956 ×
  • Tiché půlnoční nádraží DRC-Ostrov 812 ×
  • Obyčejné věci DRC-Ostrov 657 ×
  • Milenci DRC-Ostrov 605 ×
  • Sedmnáct DRC-Ostrov 534 ×
  • Malá píseň o veliké dlouhé řece (Ohře) DRC-Ostrov 524 ×
  • M.A.S.H. DRC-Ostrov 537 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Pavel Irčan

Zdar kapelo! Protože nerad hory, tak ani kopečkovou zmrzlinu nejím a jestli, Ty jeden Mexikáne zatracenej :-), do mne porád takhle pudeš, tak přestanu jíst i mexický fazole a to je mám moc rád! Zopakujeme si měsíce v roce, chceš? leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopadec :-), prosinec! Tákže, listopadec je hned po říjnu a je to 11. měsíc v roce :-)! Když to budeš počítat na rukou, tak je to ten, na který už Ti nezbyde prst :-)! A teď schválně, na který měsíc jsem chtěl vědet akce :-)))?

DRC-Ostrov

No jo porád! :-) Taky slyšíš Pájo trávu růst. Já tam něco napíšu, jakmile budu mít Time :-) Měj se hezky a hlídej tam v tom Kosovu náš klidný spánek! :-)
Mx.

Pavel Irčan

Ahoj Drcácí :-)! První dovolená mi utekla, že ani nevím, jestli jako první dostala pusu tisková mluvčí nebo pes :-)! Dokonce i v Ostrově jsem byl, ale jen vyzvednout noťas a zase jsem musel zpátky. Doufám, že CD pro mne ještě máte schovaný! Jinak Samson dostal licenci pro vysílání v eteru a to je moc dobrá zpráva! Zatím se opatrujte a ať Vám servis webu netrvá věčně :-)))!

Buck

Drcáci musím vás pochválit odvedli jste kus dobré práce ,obě zpěvačky jsou super !! Je opravdu znát,že se věnujete vokálům.Máte i pěkné písničky a k nim zajímavé aranže.

DRC-Ostrov

No přece naše new houslistka Zuzka :-) trošku si to předělala podle sebe, během týdne se to naučila a hnedka to nahrála :-) jó to bych chtěl taky umět......

Buck

Zdař Mexiko,pěkné, velmi pěkné ,píseň Sedmnáct kdo to zpívá?Hezkééééééééééééééééééééé

DRC-Ostrov

To jsi tak daleko Pavle? :-) a my mysleli, že jsi se zahrabal někde na Doupově a nemůžou Tě najít ha,ha,ha,ha.... Jasně, že Ti placku budem rezervovat, je to totiž MINIMÁLNĚ sběratelský kousek :-) a Petrovi vyřiď, že jsem ještě na Samsonu Budějičáky neslyšel, tak ať se polepší :-) koneckonců je může pouštět dohromady s náma :-)
p.s. a pozdravuj Kosy a Kosice :-)