Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DRC-Ostrov folk-country / Ostrov

„drcgrassová kapela z Ostrova, bývalého nad Ohří“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hrneček DRC-Ostrov 957 ×
  • Tiché půlnoční nádraží DRC-Ostrov 812 ×
  • Obyčejné věci DRC-Ostrov 657 ×
  • Milenci DRC-Ostrov 605 ×
  • Sedmnáct DRC-Ostrov 534 ×
  • Malá píseň o veliké dlouhé řece (Ohře) DRC-Ostrov 524 ×
  • M.A.S.H. DRC-Ostrov 538 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Aleš


Bez profilu

Ahoj Drcáci. Myslím, že info o vašem suverénním pátečním vítězství na Stodole MT 2011 je poněkud zkreslené. My všichni, kteří jsme tam byli víme, že to bylo trochu jinak, a jak to bylo s počtem obdržených hlasů. Gesto kapelníka s hlasy pro Bedňáky bylo pěkné, ale nejlepší jste nebyli, a neměli jste postoupit. Byl to podfuk! Řízeně byli rabovány odpadkové koše s kelímky nezletilými příznivci vaší kapely, aby jste dostali bodů nejvíc. Mám natočený pohyb kolem hlasovacích pytlů. A nejen to. Také víme, jak to bylo s vaším postupem při hlasování na internetu, a že jste tam byli "uměle" dosazeni, protože jste měli nedostatek hlasů. Proč asi? Muzice zdar!

Sekvoj

Ahoj!
Kapela SEKVOJ s nevšedním potěšením hlásí obměnu svého zdejšího playlistu! Ke třem nedávno zavěšeným písničkám nahraným při výročním koncertě 6. listopadu 2011 přibylo jedenáct dalších živých nahrávek z 8. září 2011. Nová várka písniček je záznamem zvuku naší tříchlapové sestavy bez hostí, ve které v současné době vystupujeme.
Krásné Vánoce, bohatého Ježíška, veselého Silvestra
a šťastný a veselý rok 2012 přejou
strejci Sekvojáci – www.sekvojmusic.cz

Uly


Bez profilu

Ahoj Faňasi, známe se z Tupejch bruslí a z Lužnice:-). V Rašovicích super, ale už jsem musel letět na naše večerní hraní. Ozvi se na uly@seznam.cz

Sekvoj

Ahoj!
Kapela SEKVOJ, třicet let mladá - stále zelená, vás zve k poslechu live nahrávek z března 2011, které právě přibyly do jejího playlistu na Bandzone.