Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DRC-Ostrov folk-country / Ostrov

„drcgrassová kapela z Ostrova, bývalého nad Ohří“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hrneček DRC-Ostrov 960 ×
  • Tiché půlnoční nádraží DRC-Ostrov 814 ×
  • Obyčejné věci DRC-Ostrov 659 ×
  • Milenci DRC-Ostrov 607 ×
  • Sedmnáct DRC-Ostrov 535 ×
  • Malá píseň o veliké dlouhé řece (Ohře) DRC-Ostrov 526 ×
  • M.A.S.H. DRC-Ostrov 542 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mx :-)


Bez profilu

Ty jo!!!! Copak taková brutální ohavnost jako kočičí koktejl jde zhudebnit? Vždyť by nám všichni posluchači utekli!!!! :-P I když, jak nad tím přemýšlím....proč ne? :-D

Krokodýl


Bez profilu

Rudolec, nemá smysl Vás pořád chválit do kola To jistě víte. Jen mám prozbu na Jirku Mexiko, zhudebni kočičí koktejl.

Mx


Bez profilu

Čus Baku a všici chlapci i dívky ( :-D) z BG4 (four) ! Vůbec mi nejde uložit novinky a podobný věci na profil Bandzone, proto ještě nejsou informace o KoDRCáku 2012 a i jiných akcích, které jsme absolvovali a absolvovati budeme. moc se omlouvám.... Nápravu se pokouším zjednávat u webmastera... TchuS! Mx :-)

Rada Notování

Ahoj kapelo!
POZVÁNKA NA FINÁLE IX. ROČNÍKU NOTOVÁNÍ S VIDEOUKÁZKAMI VŠECH FINALISTŮ je právě teď zavěšena na úvodní straně našeho profilu na Bandzone. Přejeme příjemný pokuk i poslech a velice se těšíme na setkání 7. června 2012 v Music City Clubu!
Rada Notování & všichni okolo www.notovani.cz

mexican.j

Vzkaz pro Aleše
Ahoj, měli bysme se jako kapela vyjádřit k Tvému vzkazu. Není nám známo o pramenech z kterých jsi čerpal informace, ale můžeme Ti 100% potvrdit, že do soutěže jsme se oficiálně přihlásili a poté nám přišlo pozvání na hraní na Stodole. Pořadatelku festivalu jsme poznali a viděli poprvé až těsně před vystoupením, nijak dlouhodobě ji neznáme. Na Stodole jsme hráli poprvé a nejsme ani profesionální kapela, takže si opravdu nemůžeme dovolit vozit autobusem naše fanoušky na vystoupení. Natož, jak píšeš každoročně. :-) Vítězství v kelímkové soutěži nás potěšilo, nečekali jsme to, ani neplánovali. Pokud vznikla nějaká partyzánská akce, pak jsme o ní určitě nevěděli. Šance měl podle nás každý stejné a Jihočeši byli přeci domácí a v přesile. :-)
To je zhruba asi tak vše z naší strany. Doufám, že Ti 100% potvrzené informace přímo od kapely pomohou v další debatě o Stodole MT.
Ahoj DRC Ostrov :-)

Aleš


Bez profilu

Ahoj Jeníku.
Mé nožky jsou bez "kuřích oček". To mi věř. Nejsem člověk, který tvrdí něco, co by neměl na 100% potvrzené. I pořadatelé jsou jen lidi, takže občas něco vykecají. I jim jsou některé zákulisní praktiky proti srsti. V mém minulém přízpěvku jsem netvrdil, že mám něco proti DRCu, proti jejich muzice, nebo jednotlivým osobám. Jen tvrdím, že na váš postup neměl počet kelímků vůbec vliv. Tvrzení DRCu v sekci "novinky": V páteční soutěži jsme s přehledem zvítězili! se nezakládá na pravdě. Takovým prohlášením můžete "lakovat" jen své nejbližší fanoušky, kterých jste si přivezli s sebou, jako každý rok, celý autobus. Férovější by bylo, kdyby jste uvedli: V páteční soutěži jsme podvodem zvítězili!, nebo to vůbec nekomentovali. A divil bych se, že by o tom DRCáci nevěděli, vzhledem k jejich dlouholetému přátelství s pořadatelkou tohoto festivalu. Proto to vypadá, jak to vypadá. Ostatní vám jen dělají "křoví".
Bedňáci měli být dosazeni do sobotního programu jako hosté, nikoli jako vítězi hlasování. HOWGH!

Eva


Bez profilu

Ahoj Kapelo! Nádherně Vám to hraje! Jste pro mě nejlepší a taky proto, že jste normální lidičky a na nic si nehrajete. Ať se Vám daří dál muzika tak jako doposud!

Honza


Bez profilu

Ahoj Aleši,
Vypadá to že Ti někdo pořádně šlápl na kuří očko. Na Stodole jsem byl a to co tady píšeš jsem viděl z úplně jiného úhlu. DRCáci hráli dobře a líbili se mi. To že se ti nelíbili je čistě tvůj názor, který nesdílím. No a pravidla soutěže byla přeci jasná, kdo měl plný pytel kelímků vyhrál. To že moderátor požádal kapelu o přesypání kelímků jiné kapele (která mimochodem hrála úplně z jiného směru hudby) a že pak kapelník ten pytel přesypal. to by asi někdo, kdo by chtěl podvodem vyhrát neudělal? Je to přeci proti logice věci. Podle tebe ale asi ano. No a co se internetového hlasování týká, když píšeš, že tam byli drcáci dosazeni, rád bych uvítal tu informaci, kterou jistě máš odněkud ze zákulisí od pořadatelů festivalu, protože my obyčejní diváci jsme se k ní teda vůbec nedostali. A vyvolává to ve mě pocit, že něco s pořadateli SMT, když by dovolili takovouhle věc.
No přeju ti, aby tě to šlápnutí na tvé kuří očko už moc nebolelo! Hudbě ZDARRR!!!!