Only For Life - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Only For Life metalcore / Český Těšín

„Konec!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream, Growl
Nástrojové obsazení: Baskytara, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

*

Mladá, moderně metalová pětičlenná rodina z Českého Těšína fungující od začátku roku 2010. Charakteristický řev a melodické zpěvy, hutné chytlavé riffy a propracovaná sóla pod diktátem silných bicích hraných od srdíčka. Tahle kombinace metalcore, rapu a screama pod vlivem BMTH, Limp Bizkit, Linkin Park, Architects a dalších Vás nenechá jen tak v klidu stát.

*

*


Bio a historie

Všechno to začalo někdy na začátku roku 2009, kdy jsme hráli jako 4 člená kapela s názvem Emptycore. Byl to metalcore. Hráli jsme jenom do listopadu, protože od nás odešel basskytarista Adam a tím padla celá tehdejší kapela i s názvem. Nechtěli jsme toho nechat, a tak jsme mezitím hledali někoho na zpěv, kterého se nám nakonec po těch 10 měsících podařilo sehnat. A tím to všecko začalo. Byl to Files. Po delší době se utvořil nový název, kterým jsme se začli prezentovat: "Only For Life". Samozřejmě s novým žánrem a novýma písničkama. Leden 2010 byl oficiální začátek kapely, protože přibyl další, poslední člen - Fišer. Ten valí na baskytaru.

Náš sen byl dostat se na stage a vystoupit naživo. A taky nahrát něco ve studiu... V květnu 2010 naše kapela poprvé vystoupila na veřejnosti. Byl to Majáles na náměstí v Českém Těšíně. O půl roku později se nám vyplnil i druhý sen, kdy jsme se zavřeli do TDB studia v Ostravě a nahráli jsme první 2 silngly, z čehož k jednomu byl natočen i amaterský "klip". Od té doby jsme nahrávali ještě další 4 Sinlgy v peckovém GM studiu v Jablunkově.

 V roce 2014 naše kapela vydala své první debutové Album s názvem SECRET