One Hour Later - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

One Hour Later melodic-hardcore / Volyně

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • PARANOIA (HELLSOUND_STUDIO_2018)
  Nezařazeno
 • BREAK THE SILENCE (HELLSOUND_STUDIO_2018)
  Nezařazeno
 • Ugly Neighbor (demo)
  Nezařazeno
 • Everything in your head
  Nezařazeno
 • New Age
  Nezařazeno
 • Freak In The Park (sample & instrumental)
  Nezařazeno

Hou, hou hou...

Hou, hou,hou ????
Vánoce tu jsou! ????
Ne, nebudeme Vás otravovat nějakýma debilníma vánočníma veršema.
Ale možná jste si všimli, že jsme něco tvořili, tak to přesně do Vás dneska nahustíme a jestli jste byli celý rok hodní nebo aspoň chvíli, tak se nám tu zítra objeví nějaké další songy z alba, který jsme pro Vás čerstvě nahráli ????. Takže ENJOOY! A čekujte i zítra! Budeme rádi za každou vaši reakci, sdílení i poslechnutí. Během února by se mělo konat křest toho našeho prvního společnýho mimina, tak doufáme, že všichni dorazíte! Mějte se báječně, ať jsou Vánoce nebo ne. ????

Zdravíme a hlásíme, že ŽIJEME!!!

Zdravíme a hlásíme, že ŽIJEME a tvoříme stále novou muziku. Akorát jsme udělali do roku 2017 pár změn. Odešla od nás naše zpěvačka Aduš :/(Které MOC děkujem a doufáme, že se s ní ještě mockrát opijeme. :D ) Tím pádem nás čekal nelehký úkol, ale povedlo se, dali jsme se dohromady s Terezka Blažků, která se s námi snaží fungovat. :) Taky jsme přibrali Nového kytaristu František Ladislav. V březnu nás můžete očekávat na pódiu. Peace +HL :) 

Párty ve Vacovicích

Chceme poděkovat všem, co se v sobotu zůčastnili našeho druhého koncertu, tentokrát ve Vacovické hospodě. Byli jste super publikum a my si to pořádně užili. 

Stále ještě střízlivíme, byla to zkrátka párty se vším všudy a my už se teď těšíme na další koncert, kde se s vámi budeme moci potkat ;) Thanks! vaše 1HL.