Ondřej Sandcrew Kouba - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ondřej Sandcrew Kouba folk-acoustic / Plzeň

„Zevluje a skládá“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Blázen, hrající punkové a depresivní písně na kytaru. Zpěvák kapely Na Rozcestí, zpívá věci které se nezdály klukům z kapely dostatečně dobré a hodné hraní... 

Bio a historie

Vše začalo kolem roku 2000 kdy Ondřej z nudy vzal maminky kytaru a začal z ní vyluzovat prapodivné zvuky.

 

Dalším milníkem byl prvák na gymnáziu, kde na lyžáku vzniklo akustické trio Kriplíci aneb The Krippless. Z tohoto tria psychicky labilních spolugympláků časem vykristalizovala kapela Na Rozcestí .

 

Před rokem si Ondřej řekl, že by zbytky ,co se nezdály kapele dost dobré, mohl zahrát sám na dětské portě. No a tak se i stalo. Za tři depresivní songy fásnul druhé místo a postoupil do Prahy. Bohužel ovšem zde se projevilo jeho pankáčovsky flaegmatické já a vzhledem k tomu že se zvysoka vys*al na poslání přihlášky, zbyl mu jen smutný pohled na jeho kolegy hrající ostošest.

Letos už se vše povedlo a Ondřej překvapivě opět postoupil z krajského kola. V kategorii byl totiž sám. Poslal přihlášku a v Bohnicích před 30 (6 porota, 4 moderátoři a zvukaři, 20 Ondřejovi kamarádi) lidmi zahrál své tři songy. Vyhrál první místo, čímž určitě hodně lidí nepotěšil a dokonce vyhrál i autorskou soutěž, čímž už mnohé lidi vysoce nas*al.

12.4.2008 si zahrál na prvním turné v Brně a teď si pořizuje Bandzone, kdo ví co bude dál ...