Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Old Good Tom acoustic-ambient / Děčín

„Nové album: "Ozvěny ze zdroje"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Činohra- Cesta (2019) 2 ×
  • Cesta- Cesta (2019) 1 ×
  • Usměj se- Cesta (2019) 1 ×
  • Nový svět- Cesta (2019) 0 ×
  • Čas- Cesta (2019) 0 ×
  • Dříve než začnem, chci vědět kdo jsem- Cesta (2019) 1 ×
  • Jsem věčný dech (Ozvěny ze zdroje) 1 ×

Novinky


Cesta(CD)

Upraveno:

Album CESTA bylo nahráno doma, během září a října roku 2017. Skladby jsou zachycené a rozpracované improvizace a byly bez předešlých příprav částečně či zcela napsány pár minut před nahráním a některé také doimprovizovány během nahrávání.

Koupit za 59Kč:

Vivala.cz: https://www.vivala.cz/alba/225668/old-good-tom-cesta

Bandcamp: https://oldgoodtom.bandcamp.com/album/cesta
K poslechu na Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLE4sWXV20TOi7mWtu1WPRoBFeoSNxDsiw

Příjemný poslech, Tom


Ozvěny ze zdroje (CD)

Tohle album jsem nahrál během dvou dnů: 30. a 31. 8. 2017, poté, co jsem se vrátil z prodlouženého holotropního víkendu v centru Holos. Během těchto třech dnů jsme absolvovali dva holotropní procesy a já jsem se vrátil domů s přetlakem energie, pocitů a zážitků z celého víkendu. Vzal jsem kytaru, začal hrát, improvisovat a nahrávat. První den večer jsem nahrál čtyři skladby (jedna se na finální album nedostala). Druhý den jsem cítil, že to ještě není všechno a nahrál jsem další tři. Po té poslední jsem odložil kytaru a odpadl unavenej a stahanej jak pes.
Dalo by se říci, že tohle album je odrazem holotropního procesu. Jsou zde neviditelné, ale lehce zachytitelné vzestupy a pády, a dovolím si říci, že je z něho cítit pocit plavání v holotropní řece. Mimo prvního Intra jsem všechny ostatní skladby pojmenoval tak, že se dají složit do jedné věty. Přitom se z názvů nevytrácí duch jednotlivých skladeb a dohromady přináší jasný koncept celého alba: Pojď blíž, Ozvěno ze zdroje, Tady na zemi, Je mi tak dobře, Jsem věčný dech.

Album je možné koupit u mě jako fyzické CD za 99 Kč + případná pošta.
- nebo online tady za 59 Kč:
K poslechu a pokuku na Youtube:

Příjemný poslech + pozdravy Tom