Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Old Good Tom acoustic-ambient / Děčín

„Nové album: "Ozvěny ze zdroje"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Činohra- Cesta (2019) 2 ×
  • Cesta- Cesta (2019) 1 ×
  • Usměj se- Cesta (2019) 1 ×
  • Nový svět- Cesta (2019) 0 ×
  • Čas- Cesta (2019) 0 ×
  • Dříve než začnem, chci vědět kdo jsem- Cesta (2019) 1 ×
  • Jsem věčný dech (Ozvěny ze zdroje) 1 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Youtube kanál zde

 

 

 

Bio a historie

Old Good Tom byl původně imaginární postava, která se zrodila cca v roce 2007  jako vtip v konverzaci při jízdě autem z  Jetřichovic do Dc. Toho času měl ještě české jméno Starej Dobrej Tom. Měl jsem tehdy před odjezdem do zahraničí a O.G.T. jsem byl vlastně já po návratu zpět,  ovšem s přidáním několika let. V imaginárním příběhu, který vyprávěl dětem, objasnil, jak dokázal spojit touhu objevovat při cestování nové chutě světa a zároveň dodržet důležitou zásadu vegetariána a to nejíst maso.  V roce 2008 po Koncertu pro Afriku na děčínské Střelnici(17.5.2008), vznikly následujícího dne z jakéhosi nutkání 2 anglické texty společně s melodiemi. První zůstal u ledu, druhý, původně béčkový byl song "O Jah". Měl jsem z něho radost a tak mě napadlo ho prostě jen tak nahrát, umístit na youtube a poslat známým. Hledal jsem jméno pod kterým ho tam umístit, vzpoměl jsem si na Starýho  Dobrýho Toma, přeložil jsem ho do angličtiny, přidal k videu a tím se zcela neplánovaně zrodil Old Good Tom s kytarou.