Olats Otesoc - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Olats Otesoc world music / Praha

„Díky všem za skvělou atmosféru v La Fabrice!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Strejda 1 356 ×
  • Kubánská 932 ×
  • Netřiďte 751 ×
  • ReviZorka 595 ×

Novinky

Děkujeme!!!

Upraveno:

Vám i nám všem za to, jak úžasnou oslavu 10ti let jsme v La Fabrice měli. Jmenovitě bychom rádi poděkovali těmto lidem: Simoně Babčákové a Janě Machalíkové, Petrovi Vančurovi a Saskii Burešové, panu V.D., Khünovu dětskému sboru pod vedením Elišky Hrubé-Toperczerové, božím tanečníkům - Linda Fernandez Saez, Veronika Fidorka Kohútová, Jindřich Panský, Jay DeYonker, dále všem hudebníkům - Honza a Venca Kabátovi, Josef Mikulka, Vojta Havelka, Jan Jirman, Martin Jůzl, Pavel Bozez Novotný, smyčcovému triu Ivance Morysové, Denymu Menhartovi a Anežce Kyselkové, zvukaři Jardovi Horvathovi, naší Alče Vojtíškové-Hendrychové, Johan Ká za pomoc a lásku, Lence Čížkové a Terce Procházkové, Mauricius Pineda za animace, Petru Vítkovi za výtvarné řešení, projekce, grafiku a celkovou pomoc, všem technickým složkám z La Fabriky, naší produkční Zuzaně Zmítkové a naší bubenici Kátě Soukupové za kostýmy a celkové výtvarné řešení. TAK ZASE ZA DALŠÍCH 10LET!


Olats pop-up dražbo live hit hit warm up

Upraveno:

Přijďte si s námi udělat krásný podzimně pošmourný podvečer v KAFE DAMU (Praha 1)! 20. 10., přesně měsíc před výročním koncertem budeme vybírat peníze, aby ta listopadová oslava pak stála za to! Nebudeme to ale chtít zadarmo, na oplátku nabídneme kromě našich písní i jiné věci (spjaté) s námi, od pohlednic přes šály, porcelán a historky až po fotokoutek (firemní propisky a úesbéčka zatím nemáme). Více na našich stránkách a brzy na velkém bráchovi facebooku. Těšíme se na sebe i na vás!


Zahájení divadelní sezóny 2015/2016

Upraveno:

máme za sebou. A zahájili jsme ji v přímém přenosu na Barování 6. září. Můžete se o tom přesvědčit zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11140140220-barovani (určitě vás zajímáme jen my, takže 80.minuta 20.vteřina a dál). Tuto sobotu nás čeká koncert s Annou K. ve Vimperku a pak už se budeme jen pekelně a nebesky soustředit na tu velkou slávu 19. 11. v La Fabrice. Kráse zdar!