O.H.S. - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

O.H.S. garage-grunge / Přibyslav

„hledáme...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 36

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
7 065
Poslechnuto skladeb
1 228
Profil registrován
2.3.2010

Novinky

Oznamení č.2

Po ROZPADU musíte přirozeně, všichni přestat poslouchta nahrávky tady na Bandzone, chtěli jsme je smazat, ale nikdo neví jak se to dělá! Proto pokládejtre tuto stránku za bažinu českého internetu, nad kteoru se vznáší krakavci a klovou návštěvníky do lejtek.


Rozpadeninová party před námi

Drazí příznivci nežánrové post-imperiální kapely OHS, je mi veselou povinností vám oznámit, že kapela se v patek 26.dubna v 22:13 roku 2013 ROZPADNE. Dekujeme za vasi dlouhodobou podporu a prizen, konečně ji můžete věnovat účelněji někomu progresivnějšímu anebo se s ní můžete nechat ogrilovat na rozpadeninové party. Kdo má neco proti tomuto rozhodnutí, nechtˇ jej vysloví hned nebo ať mlčí navždy. Oslavit naše 1. rozpadeniny můžete spolu s námi hned po ROZPADU v zajezdním kuřáckém koutečku Pod Lampou, prineste si kamery, fotoaparáty, tužky, pentilky, olejové barvy a plátno, nechte se vláčet INSPIRACÍ a buďte svědky naší Malé historie... 

Pivo, víno, drobné opékané nebeské ptactvo a hořké byliny samozřejmostí...

... a hle, bude to velmi dobré! 


tisková zpráva OHS o koncertě na NOCTURNU 12

Upraveno:

tisková zpráva OHS o koncertě na NOCTURNU 12Ano chystá se velkolepý hudební počin naší malé, bezvýznamné, neznámé a přitom duchem velké kapely, na festivalu "Přibyslavské Nocturno 12".
O tom že undergound stále žije se přijďte přesvědči

t. Melancholický intonačně nečistý zpěv, dvoudobý rytmus, čtyři floutky žijící si ve vlastním světě, zvuk ostrých kytar a basu která má místo ladící mechaniky knoflíky od hubertusu...to vše můžete vidět a slyšet na živo!!!!